Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak pasit?

Figyelt kérdés
Tudom, h ez hülye kérdés...De már tiszta szeretett hiányos vok!:S Igaz hétvégére mindig találok vkit...De azoknak csak egy kavarás vok! Senki sem akkar velem járni...Akinek meg tetszek és ő is nekem meg rendi meg stb...At meg 100km-re arébb lakik! Akik meg itt vannak helyben azok nyomorékok:S
2008. jún. 17. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most kicsit rosszindulatú leszek, de ez csak attól van amiket leírtál. Nem lehet hogy azért nem találsz pasit mert már mindenki tudja hogy kapható 7végés csajszi vagy? És így ezáltal csak a nyomik állnának veled komolyabban szóba, a jó pasik meg kihasználnak, arról nem is beszélve hogy ezt te meg hagyod. Amúgy meg tapasztalat: Ha nem keresed akkor találod meg az igazit.
2008. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szabad tudni hány éves vagy?
2008. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az írásodból ítélve elég fiatal lehetsz, majd ha nem keresed annyira akkor találni fogsz valakit, ez mindig így van, de ne állj le mindenkivel, attól csak rossz híred lesz és tényleg nem kellesz majd senkinek sem.
2008. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem keresed akkor fogod megtalálni az igazit!!!!!!
2008. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok és az a legrosszabb, h mindenhol szerelmes párokat látok én meg mint egy kivert kutya kulogok egyedül vagy csak én érzem így! Mondjuk lehet akk fogom megtalálni a szerelmet mikor nem keresem! Várom szerettetel:D
2008. jún. 19. 00:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én 17 vagyok (fiu) és pontosan ugyan ezt érzem :( elég rossz, de nem lehet vele sokat kezdeni, jön az magától
2008. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah és 1 tanács: ne akarj 1-2 napra pasit, mert akkor csak a szemét alakok találnak meg, akik csak ki akarnak használni, vagy nem szeretnek igazán
2008. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!