Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találjak magamnak pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak magamnak pasit?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és még nem jártam senkivel. Hova mennyek, vagy mit csináljak, hogy találjak valakit?

Ti hol szoktatok?


2011. márc. 1. 17:08
 1/9 Norb66 ***** válasza:

Mi? Mi itt szoktunk.

17/F

2011. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
buliban szoktam.
2011. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Hatalmas szégyen, hogy 15 évesen még nem jártál senkivel. Azonnal regisztrálj be egy internetes társkeresőre.

Tudom ajánlani a www.freelove.hu-t

2011. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező merre lax?

am én nekem se volt még párom

15/F

2011. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
keresel?:D
2011. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hééé no para. ;D

keresni valakit az kicsit olyan "valakit keresek egy jo szexre"

de am hazibuli, vagy menj el csapatsportolni. teljesen uj tarsasag az ottsni bulik ismerosok... hajraa

2011. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mint srác azt javaslom neked ,hogy ha valakit akarsz szerezni akkor ne 3-4 barátnőddel menj, mert tuti ,hogy nem fog kezdeményezni senki és arról is lebeszélnek aki neked tetszik. Olyan helyekre menj ahol nincsenek rengetegen de kevesen se. Bulikba kicsi az esélye hogy olyat találsz aki bejön.(ott csak a pia beszél mindenkiből)sőt nem is lehet érteni egyás szavát. Esetleg még az ismerőseid ismerősei között nézz szét.A másik jó tippem az ,hogyha kiszemeltél valakit aki tetszik akkor nem árt ha a fülébe jut valahonnan. Én már vertem a falba a fejem ,hogy nem vettem észre mikor odáig volt értem a kiscsaj és emiatt úgy megharagudott rám később ,hogy azóta szóba se áll velem. Pedig később már beleszerettem. És nem nem gáz ha nem volt 15 évesen még kapcsolatod. Én ismerek olyan lányt aki 18 és még egy értelmes kapcsolata nem volt pedig még nagyon jól is néz ki. Amúgy meg ne görcsölj ezen én akkor találtam meg a barátnőm mikor abszolult nem számítottam rá.
2011. márc. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem jöttem rá fiú/lány vagy.. aszt hittem lány.

Tény mi tény fordítva is igaz amit írtam. Amúgy diszkót se ajánlom. gondold el.. Ott tuti biztosan van nálad jobb vagy menőbb! és mind egy helyen.

2011. márc. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, hasznosak :)

Am Esztergomban lakok...és lány vagyok, nem tudom, hogy nem derült ki :)

2011. márc. 2. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!