Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon szeret? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret? Mit tegyek, hogy megtudjam? Egy kis történet lejjebb!

Figyelt kérdés
van egy srác, akivel egyszer együtt utaztunk egy program keletében és nagyon megtetzsettünk egymásnak(de csak szemeztünk),nemsokkal utána az egyik közösségi oldalon megtalált és azóta (május) nagyon jókat beszélgetünk msn-n, régebben mindig mondogatta, hogy nagyon szeret és egyszer reméli, hogy összejövünk és ennek nagyon örültem.Mostanában hanyagolja az ilyen szövegeket és elbizonytalanodtam :S.Néha elköszönéskor szokta írni hogy "szeretlek", de nemtudom hogy csak barátságból vagy úgy...Olyan július közepén találkoztunk élőben is egy 5 percre,de nem történt semmi.Amikor voltam egy hétig nyaralni egyik reggel egy jó reggelt cicám köszöntésű sms-t kaptam tőle, amiben azt írta hogy hiányzok neki (előző nap este énis írtam neki hogy hiányoznak az otthoniak)Valamelyik nap azt mondta h jó egyszer ő a pasim lesz. ma ismét beszéltünk és mesélt lányokról, meg minden, énis kérdezgettem, hogy van-e köztük jó csaj meg stb.Nagyon szeretem és ezt valószínűleg ő is tudja,mert sokszor célozgatok régen azt mondta hogy azért nem akarja megkérdezni, hogy járok-e velei mert még nem találkoztunk elégszer.Amikor vele beszélek nagyon boldog vagyok és amikor lemegy,akkor szomorú leszek, főleg este szokott hiányozni.Fél évvel fiatalabb nálam (ő most megy nyolcadikba én meg kilencedikbe) de ez engem nem zavar.És valószínű, hogyha továbbtanul abba az iskolába fog járni, amelyikbe én megyek most.Sokszor arra gondolok,hogyha egy iskolába járnánk, akkor nagyobb valószínűsége lenne egy kis változásnak, de az még egy teljes év. Szerintetek szeret? Mit tegyek? Úgy érzem, ha tudnám, hogy nem szeretne azt is túlélném, csak kéne valami jel, hogy ne csak tétlenül várjak. Bocs ha egy kicsit bonyolultan írtam le mindent :S.
2009. aug. 11. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem szerelem csak szeretett. Akkor lehetne azt mondani, hogy szeret ha többször is találkoznátok. Inkább ez olyan plátói. Azt, hogy mit tegyél sajnos nem tudok rá válaszolni. Igen az az egy év még nagyon hosszú, míg egy suliba fogtok járni. Addig meg sok minden fog történni. De azért drukkolok, hogy össze jöjjön.
2009. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nemtudom...:S én úgyérzem, hogy nagyon szeretem és nem sima barátságból, de azért köszi a választ :)
2009. aug. 11. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj meg vele egy találkát:D

S ha téleg az a baja hogy nem találkoztatok eleget akor minél többet probáljatok találkozni s majd egyszer csk meg fogja kérdezni:D sok sikert :D s szerintem jó uton haladszd!

2009. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem szeret ésnem véletlenül írta h szijacicám és biztos csak az baj h nem találkoztok probáljatok találkozni jo sokszor és akkor összefoog jönni

és korkülönbség főleg nemszámít,nekem is volt már olyan kapcsom ahol csaj volt idősebb és nem volt gond


sok sikert nektek

2009. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi tegnap este nekem is eszembe jutott hogy ma megkérdem tőle h mit szólna egy talihoz :) és úgy látszik jó ötlet volt :D
2009. aug. 12. 08:08
 6/10 A kérdező kommentje:
megkérdeztem tőle, kérdezte hogy miért kéredm, azt mondtam azét mert sose találkozunk visszaírta hogy hát jaaaaa, elköszönt, hogy csak erre volt kíváncsi, hogy mit kérdezek és lement...ilyenkor mivan?
2009. aug. 12. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:

hát sztem ha örült volna neki akk beszélgettek rola h mikor meg ienek szval ne reménykedj

amugy azota h álltok?

2009. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát úgyvolt h talizunk de elkerültük egymást, msn-n is kevesebbet beszélünk, de már rájöttem hogy nem fogok miatta idegeskedni meg minden :D majd lesz ami lesz :)
2009. aug. 24. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
jol teszed:P egyébként hány éves vagy?
2009. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14
2009. aug. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!