Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? (hosszú történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (hosszú történet lesz)

Figyelt kérdés

Van egy srác akit régebben ismertem meg még egy házi buliban . Akkoriban nem igen érdekelt csak szimpatikus volt mint srác, nem is beszéltünk. Majd egyszer rá írtam kíváncsiságból hogy mizujs vele, hogy van, majd a beszélgetés nem sikerült valami érdekesen így közömbösek lettünk egymásnak pár hónapra rá újra ráírtam csak szimplán hogy hogy van akkor már jobban sikerült a beszélgetés de nem indult el semmi komoly (bár én nem is akartam mert akkoriban volt barátom) majd a beszélgetést követően a srác elkezdett like-olgatni amiket megosztottam meg ahányszor profilképet változtattam szinte ő volt a legelső aki lájkolta.. nem igazán érdekelt.. majd nyáron rám írt. Nekem ugyan közömbös maradt mert ugye nekem volt akkoriban barátom ,de ő mindig megtalált és mindig keresett és már szinte zavart hogy mindig rám ír és végül is tök jókat elbeszélgettünk mint barátok bár ő többet akart. Találkoztunk is kizárólag mint barátok . Elmentünk pizzázni stb elbeszélgettünk . Majd kis időre újra találkoztunk akkor dvd-tünk de akkor sem történt semmi. Majd nekem megromlott a kapcsolatom az akkori barátommal (nem ez a srác miatt mielőtt valaki ezt gondolná, totál más oka volt). Majd újra már szingliként találkoztam vele akkor már elkezdett udvarolni tök cuki volt meg minden és tisztára titokzatos de nem történt semmi se csók se semmi én ekkor rá kérdeztem hogy ő hogy gondolja és mondta h nem tudja mivel elég zűrös a családi háttere és nehéz neki most az élet. Én ezt megértettem majd elhívott egy barátjának a szülinapjára ott is egy filmet néztünk bár a film alatt csikizett meg piszkált meg összeborzolta a hajam meg cirógatott majd ahogy vége lett a filmnek valamiért távolság tartó lett. Ahogy hazajöttem rá másnap megkérdeztem hogy akkor mi is van most köztünk mert látom hogy akar valamit de mégsem ... végül erre már nem válaszolt .

Tanácsot szeretnék kérni hogy most mit csináljak ?

Nem akarok levakarhatatlannak tűnni . De nagyon zavar hogy nem képes válaszolni.


2012. okt. 31. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá megint, esetleg ne foglalkozz vele, hogy majd hátha felkeres később.
2012. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találkozz vele megint,és személyesen beszéld meg vele.

Látszik hogy bejössz neki,és ha neked is bejön a srác ne szalaszd el ;)

2012. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!