Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szerelmes legyen belém? A történet hosszú :S

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és nem tudom mit csináljak :-(

Régebben bejelöltem őt iwiw-en és utána egyszer infó órán a tanár azt mondta,hogy ülj az xy(xy=szerelmem) mellé és amikor oda ültem azt mondtam ,hogy: kiráály ,de ezt gúnyosan mondtam és ő azt hitte,hogy arra értem,hogy örülök neki aztán meg engedte,hogy játszak az ő gépén így történt:

meg kérdezte,hogy akarok-e játszani ralyta igent mondtam és aztán oda jött egy volt barátnője és azt mondta: nem akarod inkább nekem meg engedni?

és azt mondta,hogy nem.Ezek után a következő pár héten mindig mellém ült és egyre jobban bele szerettem és egyszer az eggyik osztálytársam és azt mondta: júúúj az xy a ..... melett ül júúúj és utána már nem ült mellém :-(

,de én szerelmes maradtam belé és már eltelt 1 év azóta nem szól hozzám nem is beszélgetünk és semmi ilyesmi :-(,de én szeretem őt és fogalmam sioncs,hogy mit tegyek,hogy szerelmes legyen belém ? szerintetek mit tegyek?ti mit tennétek a helyemben?(nem tudod elfelejteni,mert majdnem minden nap vele álmodsz)

Bocsi,hogy ilyen sokat írtam:(


2010. aug. 11. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vedd fel msn-re
2010. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy szereted, ha semmit nem teszel érte. Mégis honnan tudná? Tudasd vele, akárhogy. Nem ciki, ha te nem érzed annak.
2010. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem sok, amit írtál.

Max. 15 éves lehetsz. Mennyi vagy?

2010. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát.. még annyi se 13 xD,de nem baj jah és msn-re nem tudom fel venni,mert 1 nem tudom az msn címét 2 azt halottam,hogy nem jó az msn-e :S

jah és akartam mondani,hogy tegnap meg nézte a myvipes adatlapomat,de nem komizott ha ez persze jelent valamit

2010. aug. 11. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:
PRóbálj meg vele ujra kapcsolatba kerülni és beszélni. A többit pedig hozza majd a szitu
2010. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
,de hogy próbáljak meg vele kapcsolatba lépni?
2010. aug. 11. 23:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Osztálytársad? Nehogy már probléma legyen beszélni vele.
2010. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Segitséget kérsz egy feladatban, elhivod biciklizni, sétálni stb
2010. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te 13 évesen azt se tudod, mi az a szerelem. Ezt még egy huszonéves is nehezen érti meg. A másik pedig: inkább tanulj! Szörnyű a helyesírásod, a fogalmazásod. Tudom a mai neten élő korosztálynak (tizenévesek) menő, de inkább evvel legyél különc.


A másik: mondd meg neki, hogy kedveled! De ne gyere a szerelemmel. Csak annyit, hogy kedveled.

2010. aug. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kedves előttem szóló válaszadó: tudhatja hogy mi az a szerelem! lehet, hogy nem úgy, mint a felnőttek, de tudhatja. vagy sejtheti. ne te döntsd már el, hogy ő mit érez...-.-"

amúgy ja, a helyesíráson dolgozni kéne még...:)

és nem tudom mit kezdj vele... barátkozz össze a jó barátaival.:) de ne olyan nyomulósan, csak úgy dumálgassatok néha, és ha szerencséd van, xy is odamegy hozzátok néha (vagy gyakran;)) és onnantól meglátod.

2010. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!