Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fogja visszavetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogja visszavetni az önbizalmam? (kicsit hosszan lent. )

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és még sosem csókolóztam, volt már barátom, de távkapcs, bonyolult, és nem történt meg. Igazából nem vagyok az a tipikus mai lányideál, szóval van felesleg, meg van stílusom, szóval szeretem a kényelmes, laza ruhákat. Önbizalmam van, elfogadom magam. Szeretem szórakoztatni az embereket, a baráti társaságom sem elhanyagolható létszámú, de épp egy igen kényes időszakban vagyok, mert vágyom egy lány társaságára, szeretném ha szerethetnék egy lányt, mint barátnőt (igen bisex vagyok (nem nyíltan), és még változóban van).


Ennyi naggyából a körítés, és a kérdésem,hogy szerintetek mennyire lesz kisebb az esélyem, hogy találjak valakit, illetve hogy az önbizalmamat se tiporják porba? (ja, és Budapesti vagyok, szóval lehet hogy nagy a választék, de nem túl nyitottak az emberek).


Előre köszi az értelmes válaszokat, a bunkók meg légyszi kötözködjenek mással :)



2012. okt. 5. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
a legfontosabbat kihagytam, h fogszabályozóm lesz, legalább 2 évig, szóval ez FONTOS :D bocsi
2012. okt. 5. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem egészen, hogy mit is kérdezel... Mitöl mennyivel lesz kisebb az esélyed párt találni? Amiatt, hogy biszex vagy?



Ha barátnöt szeretnél, akkor az nehezebb lesz sokkal, mint a srácokkal, annyi tény, sajnos...

2012. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
járj el szórakozni, pesten nagyobb az esélyed párt találni, mint az országban bárhol
2012. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez mindig a partnertől függ, hogy mennyire megértő, vagy éppen elvárja, hogy minden tökéletes legyen elsőre. Engem nem zavarna, sőt örömmel töltene el, hogy taníthatnám a páromat, engem is a kedvesem tanított mindenre. Azóta iskolát nyithatnék :D

22/F

2012. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, igazából az egészből kihagytama ényeget, a fogszabit, szóval az a kérdés főeleme XD
2012. okt. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!