Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,átlagos kinézetű,180 magas nem valami hűdesportos fiú. Sosem volt még barátnőm mert sosem mertem/merek kezdeményezni. Ha látok egy jó csajt,egyszerűen nem merem leszólítani. Az osztályomba is járnak jó csajok,de mindegyik minden hétvégén megy bulizni,inni stb... Én pedig egy teljesen csendes,kicsit félénk visszahúzódó fiú vagyok,nem szoktam buliba járni...

Párszor átfut a gondolat a fejemben hogy elhívjam valahova de aztán nagyon hamar elszáll,mert 1 évig kb hozzá sem szóltam,mert akkor még nem igazán foglalkoztatott,most viszont egyre jobban. Igazából az alapokkal van baj hogy egy olyan srác aki 1 évig full kussba van,elhívja mondjuk mekibe vagy akárhova,mit gondolna? Úgy érzem körberöhögne és akkor ami van önbecsülésem az is elszállna. Mit lehetne csinálni az esetemben?


2012. aug. 28. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A felfogásoddal van a baj.

Ne úgy fogd fel, hogy úgy érzed kiröhögne, hanem úgy, hogy ha esetleg kiröhög akkor LEGALÁBB MEGPRÓBÁLTAM.

És ez esetben már akkor is nő az önbizalmad, ha nemsikerült de megpróbáltad, mert akkor már mondhatod magadnak, hogy igen, megmertem tenni, próbálkozom tovább a másik még simábban fog menni.

Legyél optimista :)

Minden tutkó lessz :)

2012. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolj többet.Nagyobb önbizalom..
2012. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hiszed , ha nem a sport valóban önbizalmat ad.

A legegyszerűbb ha egy pici életmód változást viszel véghez. Ne gondolj nagy dolgokra. Járj el futni, biztos van a környezetedbe olyan hely, emberek ahová, ,akik járnak kocogni, futni. Menjél el 3 naponta este, sötétedés előtt 7 után futni, kb 20-30 perc legyen meg, ha nem bírod lassíts csak, kocogj, lötyögj. Kezdésnek ez tökéletes. A közérzeted hidd el jobb lesz, ezt kb. 2 alkalom után érezni fogod és izomlázad sem lesz a 2. vagy 3. futáskor már.


Aztán vegyél parfümöt magadnak és ha boltba mégy, akárhová vagy akár suliba használd. A parfüm tulajdonsága, erénye, hogy nem csak másoknak, önmagadnak is jó ha van rajtad. Érzed magadon, magabiztosabbnak érzed magad tőle. Amit itt felsoroltam nem drága és hatásos, sokaknak tanácsoltam már ezt. (parfüm 3000ft, sportcipő 3000ft (olcsó, szar, de megfelel eleinte bőven)

2012. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem probalod meg biztos h vesztettel.

Ha megprobalod meg nyerhetsz is!

2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!