Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy ilyen hülyeség miatt elment az önbizalmam

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy sráccal, minden jó vele. Tudom, hogy neki a hosszú hajú lányok jönnek be. Nekem is az volt, hátközépig érő dús hajam volt. Ma elmentem fodrászhoz, és levágta kb a vállamig. Nekem marhára nem tetszik, és elment az önbizalmam így. A srácnak tetszik, hogy magabiztos vagyok, de tökre nem érzem most magam annak. (Nem attól félek, hogy emiatt nem akarna találkozni, mert nyilván nem, régóta vár rám, csak hülyén érzem magam) Lehet, hogy nevetségesen hangzik, de mit kezdjek vele?


18L


2012. szept. 30. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nevetségesen hangzik.

2 dolgot tehetsz:megszokod hogy így is ugyanaz az ember vagy

vársz,amíg újra megnő

2012. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért is vágattad le, ha neked is hosszan tetszett? Én csak ezt nem értem, amúgy bumm, ez van. A haj újra megnő, és kész.
2012. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Le akartam vágatni annyit, hogy ne legyen csúnya a vége, mondtam a fodrásznak, hogy max 5 centit. De mivel fodrászból van, nagyon belelendült, és inkább 25 lett...
2012. szept. 30. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
pereld be a fodrászt. Vagy legalább pofozd fel, h ezzel belerondított a szerelmi életedbe
2012. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a hajad miatt szeret, hanem aki vagy. ha még kissebb hajad lenne akkor is tetszenél neki szerintem :) szóval fel a fejjel.
2012. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

legalább a válladig ér, és nem nyírta fel :D

velem is csináltak már ilyet, tudom, milyen szar érzés... ne törődj vele, állítsd be úgy, hogy jól nézzen ki, ami már ilyen vállig érő azzal rengeteg mindent lehet kezdeni :) és a haj a legkevesebb, az úgyis megnő...

2012. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!