Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az önbizalmam miatt nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalmam miatt nincs kapcsolatom? (lent)

Figyelt kérdés

Nos én egy leszbi lány(18) vagyok és az interneten keresztül szoktam ismerkedni. Vagyis eddig 2 lánnyal ismerkedtem meg a neten keresztül.. Az a problémám, hogy baromira nincs önbizalmam. Ezért nem is nagyon merek belevágni abba, hogy találkozzunk, mert félek attól, hogy csalódik. Nem mondom magam csúnyának, hanem olyan átlagosnak, de magamnak egyáltalán nem tetszem. És ha mondjuk beszélgetek egy szép lánnyal, teljesen beparázok, hogy én majd tuti nem tetszem neki.

Elég rossz ez így, mert sosem fogok eljutni addig hogy találkozzam is vele... Szerintetek mi a teendő? Élőben nem szoktam ismerkedni, mert nem vállalom fel magam, na meg senki nem mondaná meg, hogy leszbi vagyok :)


2012. júl. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ, először is mennyire nézel ki jól? aztán meg nyugodtan vállald fel, ne szégyelld magad
2012. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azt mondják szép vagyok, de én akkor sem vagyok megelégedve. Átlagos, jobb szót nem tudok, nem vagyok olyan akitől mindenki hanyatt dobja magát. A testalkatom is átlagos, 166/57 körül.
2012. júl. 30. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is lány vagyok csak én a fiúkat szeretem, de szívesen mondanék véleményt rólad, ha küldesz képet.

2012. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Képet nem teszek közzé! De azért köszönöm :)
2012. júl. 30. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint te. Már nagyon rég óta beszélgetek egy sráccal a neten és egyszerűen nem merek vele találkozni, mert félek, hogy nem fogok tetszeni neki pedig már többen is mondták, hogy egyáltalán nem vagyok csúnya. De önbizalmam akkor sincs...
2012. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
képet és mondom a véleményt
2012. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tehetnénk ellene, valahogy le kéne győzni ezt a félelmet, de fogalmam sincs hogyan.


Még egyszer ismétlem: NEM küldök képet! Nem véleményt akarok, hanem megoldást...

2012. júl. 30. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre arra a megoldásra én is kíváncsi lennék :D
2012. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!