Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs önbizalmam? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs önbizalmam? Miért nem tudok egy fiú szemébe nézni ha engem néz?

Figyelt kérdés
Ha meglátom, hogy egy fiú engem néz, akkor rögtön elkapom a szemem, mert eszembe jut hogy csúnya vagyok, később meg rájövök hogy nem ! És nem vagyok csúnya, de akkor mindig eszembe jut hogy hozzá képest kövér vagyok, meg csúnya meg... 15 éves lány vagyok, 170 centi és 55 kg. Miért csinálom mindig ezt? a fiúk azt hiszik elutasítom őket, de nem... hiába gondolom most ezt, nálam ez már reflex...
2012. aug. 8. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy kövér, én csaj vagyok, hasonló méretekkel, de nekem mostanában kezd megjönni az önbizalmam. Általában, ha nem érzek semmit a srác iránt, sokkal lazábban megy a szemezés, mint ha tetszik :D próbálj ilyen srácokat kiszúrni, és ne érdekeljen, hogy mit gondolnak rólad, amúgy is tuti, h nem rosszakat :D

még valami: "hozzá képest kövér vagyok" ---> valóban vanak nagyon cingár srácok :D elég durva xD

2012. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na majd elsétálok arrafelé, ha meglátsz egyből megjön az önbizalmad :-D

18/F

2012. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég idegesítő. Mert mostmár ha így elmondtad,biztos sok csaj csinálhatja ezt. Csak hogy így nem csak te érzed magad csúnyának,hanem azis akiröl olyan gyorsan "elkapod a fejed".
2012. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálom ;P és 3. igazad van, az meg még rosszabb ha nem csak én érzem magam csúnyának...
2012. aug. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!