Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnyább pasik! Hogy sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább pasik! Hogy sikerült barátnőt találnotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 23:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én alacsony, vékony alkatú vagyok és a fejem sem egy Brad Pitt, szerintem esélytelen, hogy egy ilyen adottságú fiúba bele tudjon szeretni egy lány. Vagy meggazdagszom és a pénzemért fognak szeretni a lányok vagy izomállattá gyúrom ki magamat és felveszem a bunkó stílust. Utálok jó fiú lenni, de valahogy még eddig nem sikerült teljesen kiölnöm magamaból ezt a gyengeségemet.
2012. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az csúnya,azaz ocsmány,aki nem ad magára,nem megy el sportolni és hülyén öltözködik.Kár mindent a genetikára fogni.
2012. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt azért bakker magyarázzátok már meg nekem légy szíves, hogy ha valaki rút mint az ördög, az hogyan a fenébe változtasson rajta???? Vannak még hülyék Istenem komolyan mondom!
2012. szept. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Csúnya ember nincs, csak ápolatlan"

Már hogyne lenne! Csak a teljesség igénye nélkül néhány csúnya focista: Rooney, Tevez, Ibrahimovic, Özil, Pepe, di Maria, Chiellini, Ronaldinho és persze Dzsudzsák.

Pedig egyikük se elhízott, alacsony, vagy ápolatlan, annyi pénzük van, meg is műttethetnék magukat, legfeljebb fejelésnél szétnyílna a sebük. De amennyi pénzük van, fölöslegesen műttetnék meg magukat úgyis lesz nőjük.

De rondák akkor is.

2012. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valóban nem éppen jóképüek, de

[link]

[link]

Ne mondd nekem, hogy ha végigmegy az utcán így, akkor a legtöbb nőnek az lenne az első gondolata, hogy "de csúnya egy fickó". (még ha nem is tudnák, hogy focista) Szépfiú nem lesz, de lesz, akinek már a külseje is tetszeni fog.

2012. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"CSÚNYÁBB? .. édes istenem.:S senki se csúnya! Senki se csúnya ezen a földön"


[link]


És akkor rá mit mondasz? :D

2012. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

hát úgy, hogy a barátnőm és én nagyon különbözünk.

én létezem, ő nem :

2012. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!