Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnyább pasik! Hogy sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább pasik! Hogy sikerült barátnőt találnotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
megmondták,hogy nem is vagyok csúnya.Karakteres arcom van
2012. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mit takar a "csúnya"?
2012. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Eddig még sehogyan sem sajnos! :(
2012. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok csúnya,mégsem találtam barátnőt,ez nem csak ettől függ,barátnő nem terem minden bokorban. Meg aztán az ember nem éri ám be akárkivel.
2012. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak. Csúnyának tartom magam, pénzem sincs, ráadásul az önbizalmam és néha a béka p*csáját súrolja - alulról. Mégis ha szeretném, minden ujjamra jutna lány. Mi a titkom? Axe hatás!


Amúgy nem, csak szimplán kedvesebb vagyok, mint az átlag, és értek az emberek nyelvén.

2012. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
CSÚNYÁBB? .. édes istenem.:S senki se csúnya! Senki se csúnya ezen a földön... nem értem,mik ezek a szavak,te tudod mivel dobálózol? Csúnyább pasik? mitől lesz csúnya valaki? ha pattanásos? és? lehet rajta segíteni... vagy ha alacsonyabb? és ?! elkell fogadni. esetleg összevan nőve a szemöldöke? baz*dmeg,kikell szedni. senki se csúnya,csak lehet éppen neked nem tetszik. Aztán másnak fog...persze,a külsőt nézi minden ember ezen a földön elsőnek.. ezzel nincs is semmilyen baj,de ha valakiről te azt mondod hogy csúnya,attól még lehet szembejön egy másik nő,aki oda lesz érte. nincsen csúnya ember...
2012. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

23:19

mire fel tartod csúnyábbnak magad? ha te magad tartod csúnyábbnak magad,akkor tegyél valamit az érdekébe,hogy ne legyél az. de komolyan,ha egészséges vagy,akkor annak örülj... nem értem,mi ez a "megkülönböztetés" egy kigyúrt,magas szőke herceghez hasonlítanak a nők,vagy mi?

az én barátom 180 centi,de 56-kiló... kilátszanak a bordái,egyszerűen nem képes hízni. akkor már ő sem szép,mert felálítanak a nők egy határt,amit nem lép át?

hát nekem túlszárnyalta... mert én szeretem. és nekem ő a legszebb férfi a világon...:S:D

2012. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7: Ezt miért nekem írtad? Hol írtam, hogy "csúnyább"? Én úgy tartom magamat csúnyának, hogy teszek az ellen, hogy ne legyek az. De aki örök maximalista, az sosem fog megfelelni magának. Mégis képes lennék csajozni, ha szeretnék.


De nem szeretnék egyelőre.

2012. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szép nőnek tart a legtöbb ember,és volt már barátom,akiről azt mondták,"ronda" (persze én nem láttam annak,és hiába szakítottunk,most sem tartom annak).persze,talán nem volt brad pitt(hála égnek),de emberileg mindenkinél különb volt.imádtam vele lenni,és társaságba vinni.pedig senki nem értette,mit eszek rajta,de szép kapcsolat volt.szóval,a külső nem jelent sokat....szerintem
2012. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy csúnya ember nincs csak ápolatlan, de azzal legyünk tisztában, hogy igenis vannak sokkal rosszabb és jobb külső adottságokkal rendelkező emberek. Ha valakinek sz*r az adottsága, akkor ha ápolt sem lesz szép. Akinek meg nagyon jó, az ha nem ápolatlan már jól néz ki.


Férfiak esetében viszont nem a külső az első. Számít, de az alfaság fontosabb. A nyámnyila jófiúk taszítják a csajokat. A tökös férfiakat viszont szeretik még ha némelyik nem is a legszebb, de sok csajnak be fog jönni.

2012. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!