Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Betegnek számit e lelkileg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegnek számit e lelkileg az akinek nem jön össze legalább egy párkapcsolat legkésöbb 25 éves koráig? (rajta kivülállo okok miatt, pl elutasitják a lányok akárhogy probálkozik ilyesmi. )

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én gátlásos, félénk, szorongó srác vagyok, de emellett tudom, hogy nem is egy lány nézett már meg, utánam is fordultak utcán, de mégsem volt még senkim, pedig mindjárt 23 leszek. Félek kezdeményezni, a lányok meg nem kezdeményeznek. Bár néha fb-n rámírnak ismeretlen lányok, azoknak bejövök nagy eséllyel, de távol élnek, szóval úgysem lehet semmi köztünk.
2012. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyik ember irta hogy aki nem akar kapcsolatot az beteg,na én akarok de sose jön össze, mert még esélyt se kapok.Szoval akkor egészséges vagyok csak egyszerüen nehéz legyöznöm ezt a pesszimizmust,ami nem csoda mivel idáig csak elutasitást kaptam(persze amikor probálkozom ez nem látszik rajtam)
2012. szept. 13. 10:07
 13/20 A kérdező kommentje:
Na mind1 még nem adom fel,bár elég nehéz dolog nem feladni.
2012. szept. 13. 10:09
 14/20 anonim ***** válasza:

a bányás célzás csak 1 példa volt. Pl járhatott olyan osztályba ahol csak fiúk voltak, ott szintén nehézkes.


Az hogy a lányok elutasítják, az meg csak azt feltételezi hogy rossz ajtón kopogtat. Pl hiába próbálkozik egy pénzéhes csajnál akinél egy Audi A4es a belépő, ha neki még unkája sincsen.

2012. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ne görcsölj rá, csak éld az életed és lehet hogy olyasvalaki lesz a párod akire nem is gondolnál... Nekem is 24 évesen volt az első komoly(és a mai napig nagyon szuper), ami a mai világban sajnos már cikinek számít, de csak a tinik véleménye szerint.Én nem bántam meg hogy ilyen "későn érő " típus vagyok, és ha te is kicsit gyengébb lelkü srác vagy (nem bántásbol mondom) akkor nem is baj hogy nem törte még össze a szived valami pár honapos tiniszerelem...A nagy Őt nem kell keresni hanem meglelni kell és aztán meghódítani, de persze utána meg is kell tartani.Nem kell erre rágyúrni, hagyd hogy az ösztöneid mondják meg mi a jo neked, és nem ciki ha érettebben vágsz bele egy komoly dologba.
2012. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez hogy mi beteg és mi nem azt mindenkinek magának kellene eldönteni. Azért mert nem követed a mai divatot még nem vagy beteg. amit írtak hogy "aki nem akar kapcsolatot az beteg" ez hülyeség, nem beteg, csak nem akar kapcsolatot. Ennyi, pont!
2012. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem beteg, csak csúnya.
2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egészséges. Másnak 25 évesen menyasszonya, felesége, gyereke van, aki ekkorra még nem csókolózott, az keressen segítséget.


[link]

nézz utána youtube-on is, keresés: incel

Van megoldás!


Egy ismerősöm is 25 évesen kezdett el első nőjével, mondjuk ő 168 cm és 100 kg feletti és nem diplomás. És nekem is nagyon későn jött csak össze annak ellenére (vagy éppen azért) mert sokáig az osztály egyik legjobb tanulója voltam. (175/68, csúnya)

Rem. segítettem.

2012. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem beteg, csak még nem jött el az ő ideje, de nem szabad feladni :)
2012. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21:24 Az ismerősödnek ilyen paraméterekkel az is csoda, h egyáltalán valaha sikerült becsajoznia.
2012. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!