Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy folyton interneten (facebook) ismerek meg lányokat, és nem lesz belőle semmi... Hol ismerhetnék meg lányokat, mit csináljak? Meg élőben kicsit mindig félek, hogy tudnám ezt legyőzni? Nekem normális lány kéne nem agyonsmikelt rondaság... Előre is köszönöm a válaszokat, nagyon fontos lenne 14/F

2012. szept. 11. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még... ne ezzel foglalkozz
2012. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
suliban? baráti körön belül? beszélgess nem kell egyből húdesokat csak mindig egy kicsikét és nyíltabb leszel.:)
2012. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Iskolában, parkban, strandon, főtéren, plázában, bárhol tudsz ismerkedni. De a lényeg és a hangsúly a "Hogyan" szón van.


Rengeteg önbizalomra lesz szükséged, hogy ez működhessen. Bár én is azt mondom, hogy most még tanulj és majd az egyetemen lesz időd ezen foglalkozni! :P

2012. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
várjál mindjárt hívok segítséget!
2012. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a tudakozó a 197-es és 11824-es számon érhető el
2012. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, aki azt írta, ne evvel foglalkozz.

14 évesen a tanulásra, és a jövőd tervezésével törődj.

Persze barátkozni szabad egészséges keretek közt.

14 évesen legyél 14 éves és ne 25.éves


Zsömle/lány

2012. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Ezzel ráérsz 18+ os is foglalkozni, rájuk is fogsz unni annyi lesz.
2012. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, értem, hogy ti ezt mondjátok, biztosan idősebb korosztály vagytok, de szinte minden 14 évesnek van (jó mondjuk azok ilyen páwa idióták), és zavaró, hogy én még beszélgetni is nehezebben tudok lányokkal... :/
2012. szept. 12. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!