Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg kérdés! Második randiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Második randiról lenne szó. Tudtok tippet adni?

Figyelt kérdés
A múltkor megvolt az első randink, és iszonyatosan jól sikerült:):) Jövő hét végére tervezzük a másodikat, és arra gondoltunk, hogy mivel csak délután/estefelé érnék oda, ott is aludnék. Csinálnánk valami vacsit, lenne egy romantikus vacsora, aztán megnéznénk egy filmet. Tudtok segíteni benne, hogy vajon mit vigyek magammal? Milyen kis ajándék lenne jó, egy ilyen alkalomra szerintetek?:) Előre is köszönöm a válaszokat. Még a homofób válaszokat is. Elnyugtázom azokat is, ugyanis el kell fogadni, hogy nem csak az intelligens embereknek adódik lehetőségük internet-elérhetőségre :)

2012. szept. 9. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy üveg bor a vacsihoz?

Esetleg kicsit különlegesebb bort vehetnél.

2012. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, csak azért próbáltam inkább mást kitalálni, mert Pénteken tanítás után megyek hozzá. A gimibe mégse vihetem magammal a bort, útközbe meg nem fogom tudni megvenni, ugyanis még nem vagyok 18. Nem sok választ el tőle, de még nem töltöttem be:)
2012. szept. 9. 17:13
 3/22 A kérdező kommentje:
De azért nagyon szépen köszönöm a válaszod. Még megfontolom:)
2012. szept. 9. 17:13
 4/22 anonim ***** válasza:
szüleiddel vagy ismerőssel nem tudsz vetetni? amúgy suliba beviszed, elrakod a szekrénybe és kész :D nap végén meg kiveszed. :D
2012. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt még itthon meg tudnám venni, nem azzal van a baj. Itthon ismernek már :D De a suli akkor sem jó. A termek folyamatosan cserélődnek óránként. De majd kitalálok valamit :):) Bár abba a táskába amibe ruhát viszek, ott eltudom rakni:)
2012. szept. 9. 17:23
 6/22 anonim ***** válasza:
de szekrényetek nincs?
2012. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egy doboz bon-bon? Valami markáns férfias csoki? :)

Chilis, mentolos, de akár csak egy nagyon jó minőségű étcsoki(pl.: Lindt)? :)

Sok sikert! ;)

2012. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha második randi elég valami ehető..:D (vagy szophatóxD)

Hogy ismerkedtetek meg? Ő hány éves?

2012. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Bor és bon bon. 2 hete voltam hasonló helyzetben és ezeket vittem, nálunk bevált. ;) Sok sikert előre is!22


22F meleg

2012. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Glam Maarco ***** válasza:

A bon-bon és a bor is jó ötlet. De én igazán egy személyesebb ajándéknak örülnék.

Nekem a legemlékezetesebb és legszebb ajándék az volt, amikor a párom írt nekem egy verset :)

Ha gondolod, írj neki Te is valamit ;) Meg én mielőtt összeköltöztem a párommal, minden találkozón egy kis kártyát adtam neki, amin a saját rajzom és egy rövid kis üzenet volt. Sokszor az ilyenek sokkal többet számítanak, mint valami megvehető tárgy.

2012. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!