Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg kérdés! Második randiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Második randiról lenne szó. Tudtok tippet adni?

Figyelt kérdés
A múltkor megvolt az első randink, és iszonyatosan jól sikerült:):) Jövő hét végére tervezzük a másodikat, és arra gondoltunk, hogy mivel csak délután/estefelé érnék oda, ott is aludnék. Csinálnánk valami vacsit, lenne egy romantikus vacsora, aztán megnéznénk egy filmet. Tudtok segíteni benne, hogy vajon mit vigyek magammal? Milyen kis ajándék lenne jó, egy ilyen alkalomra szerintetek?:) Előre is köszönöm a válaszokat. Még a homofób válaszokat is. Elnyugtázom azokat is, ugyanis el kell fogadni, hogy nem csak az intelligens embereknek adódik lehetőségük internet-elérhetőségre :)

2012. szept. 9. 16:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jó de nekik ez a MÁSODIK randijuk.még jó h nem állít oda egy szerelmes versel -.-
2012. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Köszönöm szépen mindenki válaszát:):) Valóban hálás vagyok:)
2012. szept. 11. 21:31
 13/22 anonim ***** válasza:

Aztán leírni milett a randin :D

*szigorú pillantás*

2012. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én sütöttem ilyen hót egyszerű kakaós sütit, azt vittem neki =D méretre kb olyan mint egy bonbon de mégis személyesebb mert te csináltad
2012. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de végül is meg lett, hogy mit viszek. Lesz benne személyes is, meg vettem is valamit:)

Rendben, ha érdekel, majd írhatok, hogy milyen volt.

Köszönöm mindenkinek:)

2012. szept. 12. 21:51
 16/22 anonim ***** válasza:
Miket vettél?
2012. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Golan Trevize ***** válasza:

Ha ott alszol, akkor vigyél:

- tusfürdő

- törölköző

- váltás ruha, de minimum váltás fehérnemű

- fogkefe

- fogkrém

- papucs

- óvszer


(amúgy az sem vall túl intelligens gondolkodásmódra, hogy szerinted a homofóbia kizárja azt, hogy valaki intelligens legyen)

2012. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Majd a randi után elmondom, hogy mit vittem, mert amilyen apró véletlenek léteznek, ha kiírom, biztos hogy Ő is el fogja olvasni a kérdést:D
2012. szept. 13. 19:29
 19/22 anonim ***** válasza:
túl vagy rajta?
2012. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen. Megvolt a hétvégén, és nagyon jó volt :):)
2012. szept. 17. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!