Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a szánalmasabb? Ha béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szánalmasabb? Ha béna csaj létemre béna pasival járok, vagy ha inkább egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs baj, de nyominak tartanak mert folyton feszült vagyok és nem tudok még részegen se ellazulni, mindig szögegyenesen ülök és kínosan figyelek rá nehogy valami rosszat mondjak és humorom sincs, így aztán társaságban sokszor meg se szólalok.

Ezért szerencsétlen, ügyetlen és hát elég előnytelen külsejű pasik jöttek csak oda hozzám, de eddig az összeset elhajtottam.

Úgy gondolom, ha egy mások áltat lenézett fiúval kezdenék járni, akkor soha nem kaphatnék már egy normális átlagosat pedig titkon erre vágyok, hátha mellette önmagam tudnék lenni és nem folyton az idegesítene mások mit gondolnak.

azt gondolom, az hogy ilyen pasit kapjak, elég valószínűtlen az eddigi tapasztalatok alapján de amíg egy pici kis esélyt is látok rá (vagy inkább reményt) addig nem merek engedni a "lúzereknek".

Ez ostobaság és választanom kellene közülük?

vagy kevésbé égő ha inkább továbbra is egyedül maradok?


2012. aug. 24. 00:46
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
egyébként igaza van az utánad írónak. van szerencsém ismerni az egyetemről is srácokat és sajnos igaz amit írt.
2012. aug. 24. 01:39
 32/46 anonim ***** válasza:

Én nem is kértem képet.

A százalékokat nézd, az segíthet kiigazodni melyik válaszadó kicsoda. Én az vagyok aki "leszólt".

Ez legyen a legkisebb problémád, hogy egy ismeretlen véleménye zavar.


Ha lesz majd problémám, akkor kiírom ide is, a te kedvedért. Nekem úgy tűnik, hogy neked van problémád jelenleg és én csak segíteni próbáltam.


Egyébként meg biztos csak én vagyok szerencsés, hogy csupa ápolt emberrel találkoztam :)

2012. aug. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Vagy mást tartunk ápoltnak te is és én is...

2012. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Az a szánalmasabb, hogy a külvilág véleményétől teszed függővé, hogy milyen pasival kavarj.
2012. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

nézd meg azt, amit az az illető írt aki felvetette hogy egyetemisták is lehetnek ápolatlatlanok.

na amiket szóba hozott, teljesen megegyezik azzal amit magam is ápolatlannak tartok.

nem kértél képet viszont látatlanban is olyan célzásokat tettél amiben szerintem nagyon ronda lehetek.

akkor csak gondold ezt

2012. aug. 24. 02:01
 36/46 anonim ***** válasza:

Ez egy kulturált módja, hogy ápolatlannak nevezz :D

Ahogy érzed :D:D

2012. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

nem számítana a külvilág ha lenne tízezer ember aki imád és ebből mondjuk fele nem szólna hozzám ha összejönnék egy társadalom peremén álló illetővel.

de megfontolandó, ha nem tízezer, hanem mondjuk 100, vagy 10 ember áll velem szóba...

azért jó ha vannak valakinek olyan ismerősei akikkel beszélgethet is

ha nem lenne erre igényem a társaságra, minden további nélkül nem törődnék vele mit gondolnak.

viszont ha 1 embert választok sok helyett és kiderül hogy mellé fogtam, akkor aztán nézhetek

2012. aug. 24. 02:04
 38/46 anonim ***** válasza:
Ez a 34-nek ment.
2012. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

ja elnézést kedves 68-as, nem érzékeltem hogy azért írtál nekem ilyen csúnyákat eddig mert magadra ismertél.

nem volt szándékomban megbántani senkit, csak egy kérdésre kerestem a választ.

ha sértőnek érezted, lazán kihagyhattad volna...

2012. aug. 24. 02:05
 40/46 A kérdező kommentje:

na közben láttam hogy nem nekem írtad de úgy gondolom, kicsit azért nekem is szólt. vagy tévedek?

én vagyok undok azokkal amúgy akik más mércével mérik az ápoltságot, csak nem akarok tőlük kapcsolatot :)

de biztos nem küldöm el őket alpári módon fürdeni vagy szakállat vágatni :D

2012. aug. 24. 02:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!