Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a szánalmasabb? Ha béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szánalmasabb? Ha béna csaj létemre béna pasival járok, vagy ha inkább egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs baj, de nyominak tartanak mert folyton feszült vagyok és nem tudok még részegen se ellazulni, mindig szögegyenesen ülök és kínosan figyelek rá nehogy valami rosszat mondjak és humorom sincs, így aztán társaságban sokszor meg se szólalok.

Ezért szerencsétlen, ügyetlen és hát elég előnytelen külsejű pasik jöttek csak oda hozzám, de eddig az összeset elhajtottam.

Úgy gondolom, ha egy mások áltat lenézett fiúval kezdenék járni, akkor soha nem kaphatnék már egy normális átlagosat pedig titkon erre vágyok, hátha mellette önmagam tudnék lenni és nem folyton az idegesítene mások mit gondolnak.

azt gondolom, az hogy ilyen pasit kapjak, elég valószínűtlen az eddigi tapasztalatok alapján de amíg egy pici kis esélyt is látok rá (vagy inkább reményt) addig nem merek engedni a "lúzereknek".

Ez ostobaság és választanom kellene közülük?

vagy kevésbé égő ha inkább továbbra is egyedül maradok?


2012. aug. 24. 00:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

küldesz képet? *.*


am simán összejöhetsz jóképű srácokkal, van olyan akinek mind1 h milyen a stílusod. nekem pl fontosabb a stílus mint a külső, mert én nagyon marháskodós vagyok :)

de volt már bnőm aki ilyennek tűnt mint amit te leírsz, de közbe olyan kis cuki stílusa volt csak idő kellett hozzá amig ki merte mutatni :)

bár lehet h nálad nem ez a baj, csak simán nem találtál még hozzád illő srácot..

2012. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

messze nem kell tökéletes legyen csak ne legyen szégyellnivaló a külsejében és lehetőleg a viselkedésében is kevés

mert én is erre törekszem ha magamról van szó

2012. aug. 24. 01:19
 23/46 A kérdező kommentje:
küldhetek de mondom, a külsőmet egész tűrhetőnek találom :)
2012. aug. 24. 01:21
 24/46 anonim ***** válasza:

Jézusom.

Én az vagyok aki azt tanácsolta, hogy adj lejjebb az elvárásokból.

Elolvastam a válaszaid. Tényleg sürgősen adj belőlük lejjebb. Egy normális, egészséges felnőtt nő sehol nem gondolkodik így.


Vagy ne tedd. A te döntésed és a te életed.


Félre ne érts, itt szerintem a nagy többség nem utál. Sőt engem az ilyen félig beképzelt, de mégis valami kisebbségi érzéssel rendelkező fura jellem érdekel is. De a tanácsunkat kéred és ez szerintem az, hogy beszélgess el a következő lúzerrel a kocsmában.



(Vagy ne kocsmákba járj szórakozni, hanem színházba, kiállításokra menj nézelődni meg múzeumba. Ott biztos találsz karót nyelt, de normális faszikat.)

2012. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

hát ha nem gond akk szivesen foganám :)


egyébként lehet h pont ez a baj h görcsösen figyelsz arra h ne égesd le magad azzal ahogy viselkedsz, engem konkrétan nem érdekel h mit gondolnak rólam, ki is szoktak sokszor nevetni de ennek ellenére kedvelnek és jófejnek tartanak :D

2012. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Képet, képet, képet!
2012. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

25-ös

miből gondolod azt a "félig beképzeltséget"? mégis, mire lennék beképzelt?

ezt nagyon tudom unni hogy így leírnak. csak mert, őszintén leírom hogy adok a külsőmre és próbálnék olyat keresni aki szintén? vagy miért?

mnem írtam sehol hogy a pasi legyen izmos, meg gazdag, meg zseni, erről szó nem volt.

csak, hogy azért legalább ápolja magát...

2012. aug. 24. 01:28
 28/46 anonim ***** válasza:

A csöveseken kívül én viszont nem találkoztam ápolatlanokkal kocsmában. Pedig én egyetemistaként inkább az olcsóbb kocsmákba ülök be...


Na ha meg csak a csövesek mennek oda, akkor milyen lehet a külsőd.

2012. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Azért az ápolatlanság nem feltétlenül a csöves. Egyetemen ismertem olyan srácot, aki legfeljebb naponta egyszer mosott fogat, hetente egyszer mosott hajat, talán havonta, ha megborotválkozott. Fodrásznál egy évben kb kétszer volt. Képes volt egész héten ellenni ugyanabban a pólóban.

Büdös volt a lába, a szája..

2012. aug. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

na ezt is honnan szeded hogy csak kocsmákba járok, nem tudom...

de azt hiszem lehet valami gond akkor veled is, mondjuk tévképzeteid vannak.

sehol ne voltam beképzelt és kocsmákba sem járok :) tehát vagy a szövegértéssel van a gond vagy valami súlyosabb.

mindegy, a diagnózist meghagyom a pszichiáterednek :)

azt meg, hogy hogy nézek ki, Te nem fogod megtudni, mert egy normális kommented eddig nem volt felém ami tényleg építő jellegű lett volna csak egyszerűen nekem estél.

2012. aug. 24. 01:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!