Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért is van egyedül sok "jó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is van egyedül sok "jó" pasi, és sok "jó" csaj?

Figyelt kérdés

Aztmondják sokan, hogy igenis én egy jóképű srác vagyok, sármos, stb stb....rendre minden barátnőm kivel valaha is jártam mindig féltékeny is volt mint az állat...:/

pedig nemlettvolna okok...

de fordítva is ígyvan...van sok oylan csaj, aki tényleg jobb mint az átlag, és mégsincs pasijuk, hiába legyeskedik körülöttük 10-20, egyszerűen nem akarnak pasit.

én ugyan nemrég szakítottam, és rosz nekem, hiányzik valaki..aki átolel, megcsókol, szeret..:'(

de bulihelyeken meg mivan..:/ elhajtanak, vagy csak szimplán rám se néznek..:/

nemsok önbizalmam van az igaz, de ennyir elátszana kívülről is rjatam, hogy lelkileg egy összetört ember vagyok?! :(



2012. jún. 3. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
azért vannak egyedül, mert most is csak a gyakorikerdesek.hu-t olvassák és nem keresnek párt maguknak
2012. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Vannak, akik alapba nem akarnak senkit, vannak akik egy csalódás következtében félnek az újabb csalódás lehetőségétől, és vannak, akik egyszerűen nem találják meg a hozzájuk valót.

Lehet azért, mert válogatósak, lehet, hogy nem.

Igazából én megértem, ha valaki "válogatós". Itt nem arról van szó, hogy a pasinak 10/10-esnek kell lennie, hanem arról, hogy számomra legyen vonzó. H valaki nem az az én szememben (bár lehet Antonio Banderas kiköpött hasonmása), akkor nekem nem fog tetszeni, és nem kezdeményezek vele kapcsolatot, akármilyen kedves, rendes, áldott jó gyerek is.


Sokan ugye ezt nevezik válogatósságnak.


Az, hogy a nagyképű barmok nem találnak maguknak senkit, szintén érthető. Hiszen kinek kell egy önimádó egoista majom?


24/n

2012. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg látszódhat rajtad, hogy érettebb vagy, mint ők, és ez nem jön be nekik. Ennek ellenére ne próbálj másnak tűnni, inkább keress egy olyan lányt, aki megért és elfogad. Ilyet nem túl valószínű, hogy bulikban fogsz találni. :)
2012. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Tudod, ezek nehéz dolgok. Mindenkinek más jön be, mindenkinek más a helyes, fontos a belső és a személyiség is. Ebből jön össze, hogy az ember kivelpasszol egymáshoz.

A helyzetedben az a fontos, hogy ne keseredj el! Próbálj a haverokkal lógni, élvezni az életet és nem gondolni arra, hogy nincs barátnőd! Ha nem látszik rajtad, hogy valami bánt, a lányok is könnyebben nyitnak majd feléd. :)

2012. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát az a baj hogy sok lányban van egy berögződött kép, jó pasi= jó kisugárzás=sok önbizalom=sok csaj=nulla esély=megbántás csalódás :/ Én ugyan egy átlagos lány vagyok de egyszerűen nem vonzanak a sok önbizalommal rendelkező pasik mert mindig azt érzem hogy kevés vagyok hozzá és akkor vagy megbánt vagy elnyomva érzem magam vagy pedig látom hogy mennyi nálam jobb van körülötte..épp emiatt én sem vonzom őket.

Jó csajok többsége meg szerintem nem egyedüálló, vagyis én nem ezt vettem észre :D

Lényeg, hogy ne bulihelyeken akarj ismerkedni szerintem.

17/L

2012. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, én is iylesmire gondolok....hogy kevésnek érzik magukat mellém..:/ vgay nemtudom tényleg..:/
2012. jún. 3. 11:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha tényleg ez az ok hogy kevésnek érzik magukat....annyi, hogy éreztetni kell hogy ez nem így van. Csak a legtöbben nem ezt teszik.
2012. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg csak olyannál próbálkozz be, akiben meglátsz valamit!Ne add fel!
2012. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én pl jó pasi vagyok (jóképű, intelligens, sportos) minden nagyképűség nélkül mondhatom ezt, mert a nők mondják rólam, de alkalmi kapcsolatokon túl nem gondolkodhatok, mert nincs meg hozzá az anyagi hátterem.

És ez az önbizalmamra is kihat lassan.

Normálisan öltözöm, ápolt vagyok, beszélek a magyaron kívül 3 idegen nyelvet, van diplomám, de még nem keresek túl sokat. Ez pedig úgy látszik nem elég a magyar nőknek.


Pedig nem a csinibabáknál próbálkozom, kifejezetten csúnyáknak is adok esélyt, de bennük még jobban csalódtam, mint a szépekben... egyáltalán nem jobbak, mint a csinosak, sőt!

2012. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet, hogy ne bulihelyeken ismerkedj.

Tapasztalatom szerint a netes társkeresőkön a nők nagyon megbízhatatlanok, egyszerre 10 vasat tartanak a tűzben, egy élő, bulis ismerkedésnél meg szemtől szemben állsz a kiszemelttel, csak rád figyel, rögtön látod a reakcióit.

És egy buliba pont azért megy a lány, mert ismerkedni akar. Neten meg a bizonytalanok nyomulnak, és várják a millió üzenetet, de csak töredékére válaszolnak.

2012. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!