Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért is van egyedül sok "jó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is van egyedül sok "jó" pasi, és sok "jó" csaj?

Figyelt kérdés

Aztmondják sokan, hogy igenis én egy jóképű srác vagyok, sármos, stb stb....rendre minden barátnőm kivel valaha is jártam mindig féltékeny is volt mint az állat...:/

pedig nemlettvolna okok...

de fordítva is ígyvan...van sok oylan csaj, aki tényleg jobb mint az átlag, és mégsincs pasijuk, hiába legyeskedik körülöttük 10-20, egyszerűen nem akarnak pasit.

én ugyan nemrég szakítottam, és rosz nekem, hiányzik valaki..aki átolel, megcsókol, szeret..:'(

de bulihelyeken meg mivan..:/ elhajtanak, vagy csak szimplán rám se néznek..:/

nemsok önbizalmam van az igaz, de ennyir elátszana kívülről is rjatam, hogy lelkileg egy összetört ember vagyok?! :(



2012. jún. 3. 11:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

áhh a netes társkeresők eszembe se jutottam.

nemkell nekem így, interneten kereszül irogatásokba bonyolodi. sokan modnják , hogy ígyugy mer mijen jó az...

a faxt...sztem szánalmas tényleg aki ott keres párt.

2012. jún. 3. 12:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Én például kifejezetten rossz pasinak ítélem meg magam, de mégis naponta többször néznek meg szebbnél szebb Nök. A gond az, hogy nem tudom elhinni, hogy tetszem nekik.


Mindig szép barátnöim voltak és folyton csak a megaláztatás jutott, amit a leggyakrabban megkaptam, hogy nem vagyok tehetös... Mára eljutottam arra a szintre, hogy nem akarok kapcsolatot mindaddig, amíg el nem érek egy olyan magas egzisztenciát, amit senki sem tud kritizálni.

Örökké azt halgattam, hogy "huhhh vááóóó Ö de izmos, meg de barna....." ez is bánt és igyekszem változni.

2012. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem fejeztem be teljesen.


A lényeg, hogy sokan csodálkoznak miért vagyok egyedülálló, mert sokak szerint a külsö mellett ritka jó emberi tulajdonságaim vannak.


Ez van

2012. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!