Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a szánalmasabb? Ha béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szánalmasabb? Ha béna csaj létemre béna pasival járok, vagy ha inkább egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs baj, de nyominak tartanak mert folyton feszült vagyok és nem tudok még részegen se ellazulni, mindig szögegyenesen ülök és kínosan figyelek rá nehogy valami rosszat mondjak és humorom sincs, így aztán társaságban sokszor meg se szólalok.

Ezért szerencsétlen, ügyetlen és hát elég előnytelen külsejű pasik jöttek csak oda hozzám, de eddig az összeset elhajtottam.

Úgy gondolom, ha egy mások áltat lenézett fiúval kezdenék járni, akkor soha nem kaphatnék már egy normális átlagosat pedig titkon erre vágyok, hátha mellette önmagam tudnék lenni és nem folyton az idegesítene mások mit gondolnak.

azt gondolom, az hogy ilyen pasit kapjak, elég valószínűtlen az eddigi tapasztalatok alapján de amíg egy pici kis esélyt is látok rá (vagy inkább reményt) addig nem merek engedni a "lúzereknek".

Ez ostobaság és választanom kellene közülük?

vagy kevésbé égő ha inkább továbbra is egyedül maradok?


2012. aug. 24. 00:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Lazulj!!!!! Engedj meg magadnak napról napra többet v tudom is én de ne a közmunkás szintig
2012. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Nézd, akire így írod, hogy "bénább", azzal ne jöjj össze. Akire már így írod, hogy szerencsétlen, annak ne adj esélyt. Azt mondom, neked is változnod kéne. Mitől van benned amúgy ez a merevség?
2012. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
10-es, ha nem tudsz semmi értelmes, hasznosat írni akkor húzz el a nem mondom hová!
2012. aug. 24. 01:05
 14/46 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg hivalkodóbb ruha pl: kivágott felső, stb.
2012. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

észreveszed...engem is észrevesznek csak mivel ha olyan társaságban vagyok ahol kb. 1 embert ismerek és ott nem beszélek a többiekkel ezért hiába "vesz észre" valaki, odajönni már nem fog. vagy az van hogy a "menők" mondanak valami szellemeset amin nevetnem kéne de csak az van felfogom a logikámmal hogy ez vicc akar lenni viszont én nem találom viccesnek mert nincs humorom. a merevség mellett ez a fő problémám. sajnos humorérzéket nem tudok növeszteni, néha visszavágok egy olyan szöveggel amit hallottam és odaillik de többnyire nem reagálok.

és azt hallom vissza hogy "beképzelt vagyok" meg hasonlók holott nem, csak nem tudok mit mondani.

2012. aug. 24. 01:10
 16/46 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolod,hogy ha egy átlagos sráccal összejönnél,nem néznének nyomoréknak?Haha!
2012. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

szeretem a kivágott felsőket tehát az ki van pipálva.

addig oké míg meglátnak mert elég "fullosra" összehoztam a külsőm, azért én is próbálom követni mi a divat, ilyenek.

csak sokkal több emberrel nem tudok mit kezdeni, mint akikkel bírok beszélgetni valami értelmeset.

2012. aug. 24. 01:12
 18/46 anonim válasza:
Túlságosan meg akarsz felelni ezért vagy feszült, félsz hogy rosszat mondasz(vagy nem vicceset) ezért nem szólalsz meg társaságba. félsz a társadalom rosszalló szemétől ezért inkább a nálad is meg bélyegzettebbeket elhajtod pedig gyűlölsz egyedül lenni.
2012. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
nem, hanem azt gondolom, ha egy normális sráccal jönnék össze, talán mivel több időd töltenék vele, el tudnám lesni mik azok a viselkedésbeli sajátosságok amiket máshogy csinál és amiket megtanulok majd hogy kicsit változzak és közelítsek az átlagos felé. ha-ha
2012. aug. 24. 01:13
 20/46 anonim ***** válasza:

bocsi, lusta vagyok elolvasni az egészet, de nincs abban semmi szánalmas ha egyedül vagy. később is találhatsz.


de amúgy ne igényeskedj, h lúzerek meg ilyesmi, mert lehet ők nem tökéletesek, de te se biztos h jobb vagy náluk. csak az várjon tökéleteset, aki maga is az

2012. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!