Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen hol-hogy kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

13 évesen hol-hogy kéne csajoznom, barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés

Suliból már több lánnyal volt hogy összejövök de semmi jó nem sült ki belölle...

Szóval, tudtok tanácsot adni??


2009. júl. 24. 17:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

17:33-as köszi a választ.

Volt olyan h egyedül voltam egy strandon, és ott volt egy lány szintén egyedül, de valahogy nem mertem megszólítani, együtt vártunk a csúszdára stb... de nem mertem megszólítani..


Am. nem mára tervezem a szüzesség elvesztését...

2009. júl. 24. 17:55
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne márr hagyjátok már békén szegényt ö tudja mit akar manapság a 9 éveseknek is komoly kapcsolatuk van egy 13 évesnek miért ne lehetne barátnöje?!

Abban semmi rossz nincs gyerekkori szerelem szép söt ha belegondolsz többet ér mint a mostani bármelyik...

Nem kell ezért cikizni..!!Egyik ötök sem volt 13 évesen szerelmes .. azt meg nem hiszem el!!!Egyébként és ezeket ajánlom: Internet, koncertek, strand, bulik.. szinte bárhol:P

2009. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

17:33-as anyuka vagyok.

A pillanat elszáll, ha nincs bátorságod megszólítani, lehet nem lesz több lehetőséged rá.

Bátran!

Ha elutasít? Üsse kavics, annyi lány van, ne torpanj meg, legyél mókás,bohókás,vicces, a lányok buknak az ilyesmire!

2009. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezért javaslom az elsöt vagyis az

Internetet ott tudsz beszélgetni és nem fogsz megijedni aztán megbeszéltek találkozt vagyis ilyesmi, de máskor merd megszolitani bármilyen ürügyel hidd el menni fog az .

Például :

Te hányadjára mész erre a csuszdára tetszik e.. .

2009. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

17:33 as anyuka!

Nagyon jó fej vagy!

2009. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
eslö párválaszolonál bunkobat még nem láttam és ha érdeklika lá nyok akk mivan? nem hiszem hogy elsö doga hogy felcsinálja.. namindegy éna az anyuka véleményéthelyeslem
2009. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
13 évesen....menj beszélgess...meg adj az arcára puszit! Menj oda mondd meg a neved, és közöld vele hogy szeretnéd megismerni, mert nagyon aranyos! hívd fagyizni, moziba, vagy üljetek le 1 parkban, és beszélgess vele..
2009. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!