Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen hol-hogy kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

13 évesen hol-hogy kéne csajoznom, barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés

Suliból már több lánnyal volt hogy összejövök de semmi jó nem sült ki belölle...

Szóval, tudtok tanácsot adni??


2009. júl. 24. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Kishaverom!

13 évesen még tanulj!

2009. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Itt a nyár bszki. Fesztiválok, strand stb.


De egyébként eléggé ráérsz még ezzel foglalkozni.

2009. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

13évesen csajozol akkor 14-15évesen már szexelni fogsz?utána meg jön majd a "lenyelte a csajom a spermám.lehet terhes?"

vagy mi?

2009. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt megtudtam h hol ,meg ezt eddig is sejtetem, de hogy?:)
2009. júl. 24. 17:21
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Szegény gyerek!

Hamar fejled!

De nem kéne ilyen gyorsan!

Lassíts!

18 évesen meg már gyereked lesz?

2009. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hülye kérdések és válaszok nem érdeklenek, ha titeket sem akkor ne olvassátok!!!Amúgy meg nem hiszem,hogy titeket 13 évesen még hidegen hagytak a lányok, vagy ha igen akkor ott valami gond van...
2009. júl. 24. 17:23
 7/17 A kérdező kommentje:

Most úgy őszintén azzal mi a baj, ha 13 évesen érdekelnek a lányok?

Amúgymeg nem egy olyan fajta vagyok aki, leszarná utána a lányokat...

2009. júl. 24. 17:25
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Itt nem azzal van a gond!

Jó foglalkoztassanak a lányok!

De mi a büdös qva életért kell neked barátnő?

Hidd el csa rosszabb lesz!

Nem lesz annyi időd nyomni a PC játékokat!

Azzal a lánnyal foglakozni is kell!

2009. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami jó dolog ebben az egészben, hogy a lányok érdekelnek és nem a fiúk.

A lányom 13 éves, egy barátnője mondta neki,hogy le van maradva mert még nincs fiúja, este megkérdezte tőlem a lányom, hogy a barátnőjének van fiúja, aki szintén 13 éves, és hogy neki kellemetlen volt kimondani, hogy neki nincs,mit tegyen.

Nos! Neki is ezt mondtam és neked is ezt mondom, nem baj az, ha ismerkedtek,de 13 évesen az a"járás" ahogy ti nevezitek, az ismerkedésből, sétálásból közös programokról szóljon; ne nyáladzásról csókolózásról, mutasd meg a tiédet ...-ről. Mert arra nagyon ráértek még, nem maradtok le semmiről ha ezt 16 évesen kezditek el.

A kérdésedre válaszolva, hogy hogyan ismerkedj meg egy lánnyal??? A világ legegyszerűbb dolga:

- Szia,xy vagyok, van kedved beszélgetni?

- Szia; xy vagyok, látom te társasággal vagy, én egyedül jöttem csatlakozhatom hozzátok? Majd később: főként téged szeretnélek megismerni stb..


Minél bonyolultabb eszközöket választasz, egy lány egismeréséhez, annál idiótábbnak fogsz tűnni.

2009. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit teszek hozzá, csinálj amit akarsz, majd ha 4-5 év múlva komolyabban fogod gondolni egy csajjal, akkor bánni fogod, hogy nem vele csináltad először ezt vagy azt...
2009. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!