Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már illene barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már illene barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés

Ott tartok, hogy a 22. életévembe lépek hetek múlva és még sohasem volt barátnőm. Igazából nem is kezdeményeztem senkinél sem.

Kicsit már gáz mindenhova egyedül menni és mindig egyedül lenni.

Az is kényelmetlen, ha megkérdezik, hogy van-e barátnőm, akkor mindig azt mondom, hogy nincs. Az meg főleg, hogy rákérdeznek hogy volt-e, akkor meg szégyen azt mondanom, hogy még soha.

Egyébként nem vagyok sem ronda, sem buta, sem alkoholista és nem is dohányzom.


Más is van így ezzel vagy csak én vagyok ilyen pancser felfogású ember?


2011. ápr. 30. 16:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
szerintem nem gáz van aki megvárja az igazit és csak Ő van/volt neki. de azért nem rát ha próbálkozol;)
2011. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem hiszek az ilyen "megvárom az igazit" mesékben. :)
2011. ápr. 30. 16:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Próbálkozol? Mert ha igen, és mégsincs soha sikered, akkor lehet h mégiscsak csúnya vagy.
2011. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor csajozz be ha te is akarod, és ne azért mert ciki egyedül lenni:)
2011. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Szia!


En is 22 eves vagyok es nekem is csak 1 baratnom volt ami 3 evig tartott, es hidd el jobb egyedul elni mint csalodassal.


Ha ilyen komoly ember vagy akkor ne is foglalkozz az eretlen lanyokkal mert ugyse hozzad illik, majd eljon az ideje mindennek.


Sokszor a no mindennel rosszabb tud lenni, ez komoly :D

Nem eri meg olyan kapcsolatba menekulni ami nem neked valo. Remelem nem fogod megtapasztalni :) es hallgatsz ram

2011. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és ugyanez van velem is

mindenki azt kérdezi, hogy mikor lesz már barátod?- jobban a rokonság, piszkál a barátok nem foglalkoznak vele.

De az biztos, hogy élvezni kell az életet és ha itt az ideje akkor állok elébe!!!!!

2011. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Igazából nem is kezdeményeztem senkinél sem."


Funkcionális analfabétának tetszik lenni?


Utolsó:

Nem mondanád ezt, ha mind a 22 évedet egyedül élted volna le. Nagyon nyomasztó érzés kezd lenni, hidd el.

2011. ápr. 30. 17:01
 8/20 anonim ***** válasza:

te is írtál annak a 30évesnek,mert én is.

Nekem kínosabb szitú volt az ilyen egyszerű kérdéseknél.Öcsémmel együtt nyaraltunk egy fiatal társasággal-alig 20év körüli lányokkal.Öcsém bámult a strandon idegen lányokat.Szóvá tették neki a társaságban hogy hát menjen oda ha ennyire tetszik neki.Ő beleesett a saját csapdájába és kinyőgött olyasmit hogy hát nem ért a nőkhoz mert bár 18 de ő még nem..szóval nem mer odamenni.A társaságunkban levő lányok pedig persze elkezdtek hüledezni...ő hogy valahogy kivágja magát a cikis szituúból "belelökött a mélybe engem" hogy:"de izé a bátyámnak se volt még egy nője sem pedig jóval idősebb".

Persze ekkor mindenki felém fordult és én kerültem a móka célkeresztjébe.Nem is tudom hogy őriztem meg a hidegvéremet.Én ugyanis abban jó voltam hogy tudtam olyan szófordulatokat gesztusokat amit normál szűzek nem: magyarul tudtam úgy viselkedni hogy az sugárzott rólam hogy nyilván n+1nőm volt már nyilván.....de lelepleződtem tök cinkes volt

2011. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd hogy így nincs tapasztalatod.Fontos a tapasztalat hogy tanuld ezt is mert ha vkivel összejössz akkor sok lesz a baki, a rossz tulajdonságaid nem lesznek kikúrálva úgymond.
2011. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Most azért akarsz barátnőt mert rossz egyedül lenni, vagy mert mások elvárják tőled. Megkérdezik, hogy van-e, erre válaszolsz, hogy nincs. De minek kérdezik meg, hogy amúgy volt-e már? Mi közük hozzá? Ekkor nyugodtan mondhatod, hogy volt, mivel nincs a homlokodra írva.
2011. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!