Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, miért nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért nem sikerül barátnőt szereznem, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Már rengeteg helyen próbálkoztam lányokkal ismerkedni, de valahogy sosem alakult ki semmi, vagy már az elején lejött, hogy a lány inkább elküldene a fenébe, volt, aki meg is tette.


Vettem új ruhákat, drága parfümöt, de még ezek sem segítettek.


2011. szept. 10. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Most próbáld ruha és parfüm nélkül.
2011. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szia.Az majd jön és pont akkor mikor nem is számítasz rá.Ne keresd görcsössen mert ugy nem fog sikerülni.Menj haverokkal erre arra,netezz s meglátod akkor hozza a sors eléd mikor nem is számítanál rá.
2011. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ő megfelelne?

[link]

2011. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

21 vagyok


nagyapám nem kell feltétlen, hogy ilyen bombázó legyen :D

2011. szept. 10. 23:44
 6/19 anonim ***** válasza:
dehogynem kell :D xD
2011. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A Ruha parfüm véleményem szerint nem dob sokat.Talán azért lehet hogy egyszerűen nem jössz be a lányoknak vagy valamit rosszul csinálsz de a leírtakból nem sokat lehet megtudni.
2011. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szám külsőre sem (alacsony vagyok és vékony) és inkább visszahúzódó, csendes hallgatóság ismeretlen emberek előtt.
2011. szept. 10. 23:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor csak önbizalom hiány legyél kicsit felszabadultabb :)

és ne legyél hallgatag és visszahúzódó.

2011. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

jó, de ezt könnyű mondani, hogy legyek felszabadultabb, de ez max részegen megy...


amúgy meg mindgi azt érzem, hogy olyan ronda vagyok, hogy nem kellenék egy lánynak sem :S

2011. szept. 11. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!