Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, miért nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért nem sikerül barátnőt szereznem, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Már rengeteg helyen próbálkoztam lányokkal ismerkedni, de valahogy sosem alakult ki semmi, vagy már az elején lejött, hogy a lány inkább elküldene a fenébe, volt, aki meg is tette.


Vettem új ruhákat, drága parfümöt, de még ezek sem segítettek.


2011. szept. 10. 23:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj semmi rossz indulat nélkül de a csajozáshoz nem kell nagy tudomány.
2011. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
érdekes, ha én közelítek egy lányhoz, egyből elutasít
2011. szept. 11. 00:22
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy azt tanácsolnám kezdj sportolni ha vékony vagy lehet segít.
2011. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
na ugye, csak a külsőm a probléma, ezért nem kellek a csajoknak inkább
2011. szept. 11. 00:32
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy tudom, h ha vki már úgy áll hozzá a dologhoz, h saját magáról azt tartja, h ronda, meg nem kell senkinek blabla, akkor az valahogy megjelenik a kisugárzásában, és valamilyen módon-lehet. h tudat alatt, v vmi ilyesmi- a lányoknál is ellenszenvet vált ki irányodba, tehát egyszerűbben fogalmazva, meglátszik rajtad, h nagyon alacsony az önbizalmad.

Szerintem első sorban azon kellene javítani, h te hogyan látod önmagad, megtanulnod elfogadnod saját magadat, fejleszteni az önbizalmadat, és akkor azt gondolom, h a pérkapcsolatos dolog is könnyebben menne.

A drága ruha meg parfüm stb blabla úgy magában nem képes nagy varázslatokra.

Sok sikert ! ;)

2011. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor forever alone. :S
2011. szept. 11. 00:38
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Minden lányt csak a külső érdekel. Ha alacsony vagy és vékony, akkor sajnos soha nem fogsz kelleni senkinek, hacsak nem vagy nagyon jóképű. Tudom, mert én is olyan vagyok, és nem is tetszettem soha senkinek.
2011. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos a külső annyira,mint amekkora feneket kerítünk neki. Mindenkiben van hiba.Mész az utcán,nyilván mi az első?: megnézel egy embert,hogy néz ki,milyen ruha bla-bla. Viszont,ha beszélgetsz egy "csúnyább" emberrel és megismered,utána akármi van rajta és akármilyen az arca,testalkata stb.Neked akkor is ő lesz a MINden.Ezt tapasztalatból írom :)fel a fejjel,lesz olyan lány,aki értékelni fog,a többit szard le {20/l}
2011. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek sem a külsőm miatt.... 20/F
2016. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!