Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már illene barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már illene barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés

Ott tartok, hogy a 22. életévembe lépek hetek múlva és még sohasem volt barátnőm. Igazából nem is kezdeményeztem senkinél sem.

Kicsit már gáz mindenhova egyedül menni és mindig egyedül lenni.

Az is kényelmetlen, ha megkérdezik, hogy van-e barátnőm, akkor mindig azt mondom, hogy nincs. Az meg főleg, hogy rákérdeznek hogy volt-e, akkor meg szégyen azt mondanom, hogy még soha.

Egyébként nem vagyok sem ronda, sem buta, sem alkoholista és nem is dohányzom.


Más is van így ezzel vagy csak én vagyok ilyen pancser felfogású ember?


2011. ápr. 30. 16:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Azért kéne, mert rossz.

És valljuk be, a f@rokverés is unalmas egy idő után.

2011. ápr. 30. 17:21
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én 15 éves vagyok, és van barátnőm. Ő az első, és már egy jó ideje tart a kapcsolatunk.

13 évesen akartam barátnőt, azaz úgy voltam vele hogy már kéne valaki az életembe akit tudok szeretni, mert nem nagyon bírom már. Volt egy kiszemeltem, akkoriban nem is tudom miért tetszhetett, megkérdeztem szeretne e járni és nemet mondott, kicsit szarul érintett, de nembaj mert rá nemsokkal 14 évesen lett barátnőm :) és ő az igazi ő az első :) vele érzem magam csodálatosan, és ő is velem :) ő nekem azt mondta velem akarja majd elveszteni, és már korábban elkezdtünk tervezgetni is hosszútávra, hoyg lezsnek gyerekeink házunk meg minden :) nagyon jól érezzük magunkat együtt és érzem hogy nekem ő az Ő :) és ő is érzi h neki meg én vagyok :)

Szerintem is akkor akarj barátnőt ha már te is úgy érzed hogy kell valaki az életedbe, és ne azért mert ciki hogy nincs és nem is volt. Inkább szerelemből legyen barátnőd mintsem csak abból hogy legyen..

Remélem segítettem

15/F

2011. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én 21évet vártam komolyabb kapcsolatra akivel együtt voltam kb2hónapot,nem voltam belé szerelmes ellenben összejöttem haverjával akivel közel 3hónapot voltam együtt és nagyon szeretem mai napig,sajnos az én hibámból elveszítettem,és hidd el nem kell semmit erőltetni,ha jön jön...tudom milyen rossz érzés egyedül,de rájöttem hogy jobb minthogy újra csalódj és megbánts valakit...nekem már nem kell kapcsolat,inkább maradok egyedül és nem bánom meg a vélemények sem hatnak meg
2011. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

22 évesen egyedül? Ugyan...Az még nem is sok idő. Jómagam 30 éves vagyok és még mindig egyedül, mint a kisujjam :)

Vigasznak sajnos nem jó, de én azt tapasztaltam, hogy a legmeghatározóbb szűrő a nőknél (bármit is mondanak) a külső és az anyagiak. Ha mindkettőből előnytelen színvonalon rendelkezel akkor soha nem fogod elérni az ingerküszöbüket. Maradhatsz az oldalukon max. bólgatójancsi, lelki szemetesláda, svájci bicskaként mindenben segítő haverféle, de potenciális társként és férfiként nem fognak tekinteni. Ez van, a mai 1x-30 éves lányok-nők kegyetetlenül el vannak szállva maguktól, ez látszik is az igényeikben és elvárásaikban. Sajnos nem sok babér terem az átlagos, vagy átlag alatti férfiaknak, ilyen farkastörvények uralkodnak a mai modern magyar társadalomban (irónia).

2011. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó mondja. Ha ronda vagy és csóró, esélyed sincs a nőknél. Még a ronda és csóró nőknél se.
2011. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez am nemcsak Magyarországon van igy, ha ez megnyutat titeket xD
2011. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Szia :) én 19/L vagyok, és az előttem szólóknak írnám azt, h szerintem a külső nem nyom akkorát mint mondjuk az anyagiak,de ez is azért,mert egy idősebb leányzó, (ne a tiniket vegyük) lehet a családalapításon, a jövőben gondolkozik,ezért keresik a pénzesebb pasikat, aki képes eltartani őket,gondoskodni róluk,.Én pl tudom, hogy nem pénzért fogok összejönni valakivel,mert elég erős a karrier vágyam és szeretném is önmagamat eltartani,de mindenkinek kell egy társ, a kérdezőnek annyit, hogy egyáltalán ne aggódj fiatal vagy még (mondom ezt én) előtted az élet :)

Minden azért történik,mert úgy kell lennie, ha nem sietteted a dolgot, nagyon hamar rádtalál ;)

2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"ha nem sietteted a dolgot, nagyon hamar rádtalál"


Aha, 21 éve nem sietek. :)

2011. máj. 5. 17:36
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lassan betöltöm a 21. és még nem volt barátom. Ez van. Ha szóba kerül,akkor én is kerülgetem a témát. Az tudom milyen rossz, hogy mindenhova egyedül mész, meg ha úgy alakul, akkor sokszor harmadik keréknek érzem magamat.

Azt mondom, hogy inkább egyedül, mint valakit szédítsek. Pedig milyen jó lenne valakivel mindent megbeszélni, meg csak úgy odabújni hozzá, de ez még várat magára.

2011. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem kell siettetni a dolgot, és nem is jó, ha erőlteti az ember az ismerkedést. DE! tenni kell érte. járj el társaságba, ismerkedj emberekkel, menj oda egy lányhoz beszélgetni, ha megtetszik, hidd el, nem veszítesz semmit, ha nem lesz semmi a dologból. ők is csak emberek, akik ugyanarra vágynak, amire te. sok sikert!
2011. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!