Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó otlet adni neki egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó otlet adni neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Nos, randizgatok egy csajjal, akinek nincs éppen jó híre. Nem tudom, hogy volt-e már barátja, de kavargatott ezzel-azzal és csinált is ezt-azt. Úgy ismertem meg, hogy igaz, hogy csinált pár rossz dolgot, de nem hazudna. Ahogy észrevettem új baráti kore lett, olyanok akiket én is imerek, akikkel én is jóban vagyok és akik talán adnak neki pár jó loketet. Remélhetem, hogy mellettem megjon az esze, vagy ez csak egy naiv gondolat? Kérlek írjatok, foleg aki már volt hasonló helyzetben.

2012. aug. 19. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te is adj neki egy pár jó löketet. Csak húzz gumit előtte.
2012. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szexi a csaj? mert ha igen, akkor addig dugd meg, amíg még egy perverz kis dög, mert ha átalakul egy "átlagos" lánnyá, akkor a társadalom és világromboló erőfeszítéseink kárba vésznek.:(
2012. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15-16

Nem akarok hulyét csinálni belole

2012. aug. 19. 01:44
 5/7 anonim ***** válasza:

ha te valami bölcs tanító vagy,akkor reménykedhetsz,hogy meg tudsz változtatni vkit.

http://www.youtube.com/watch?v=21mzWdfHnwg

uh akkor naiv ötlet egyértelműen:)

ettől függetlenül dugd meg te is,aztán lesz ami lesz.

ha nem olyan,mint gondoltad,nem kell egyből elvenned.

2012. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki követ el az életében hibákat. Ha úgy látod, hogy valóban megbánta, amiket régen tett, és azon van, hogy megváltozzon, akkor szerintem megérdemel egy esélyt. Persze azért fokozott óvatosságra intenélek :)
2012. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
túl fiatal ahhoz hogy megjöjjön az esze szórakozz vele ennyi
2012. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!