Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igazán érdeklek egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán érdeklek egy férfit és lát esélyt akkor nem adja fel addig amíg meg nem kap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez megint függ pár dologtó, kavarsz-e valaki mással? Akár csak flört szinten? Ha igen, akkor feladja, és elég hamar, minden okkal.


Ha nem, és jelzed hogy tiszta az út, de nem adod magad könnyen, akkor küzdeni fog.

2012. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdekel a lány, és látok egy pici esélyt is, nem adom fel. De biztos nem mindenki van így ezzel.
2012. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
személyfüggő, meg az is hogy lát-e téged más pasassal. mert ha igen akkor le fog szarni
2012. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dejo lenne, ha minden pasi ilyen lenne..
2012. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Háth ez valószínű, ám ne hidd-hogy annyira komolyan érdekled, hidd el nekem vannak alattomosak közülünk!

Ám velem is megesett, hogy 1-2 este után valamiért már nem is érdekelt annyira a lány, nem is így terveztem, de valamiért miután megkaptam - esett az érdeklődésem

2012. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha nekem nagyon tetszel és én is látom rajtad, hogy én is bejövök neked, akkor miért kellene nekem egy csomó ideig várakozni csak azért mert folyton kéreted magad? Vannak más lányok is, közölném veled, hogy lehetett volna valami köztünk, de ez nem rajtam múlott és hello :D

Az ismerkedési szakasz után derül ki, mennyire érdekelsz valakit, pl a fenti esetben lehet hogy engem érdekeltél volna, de a kéretéseddel elrontottad..

2012. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Naszóval.

Ha beléd van esve egy férfi, akkor esély nélkül is képes próbálkozni újra és újra, te meg mindig lapátra fogod tenni és soha nem kap meg. Ez a hülye szinonimája amúgy, milliószor átéltem.


Ha viszont valaki "csak" igazán beléd van esve, az esélyt fog kapni tőled arra, hogy megkapjon, de neki igazából nem is ez a lényeg, hanem magad és a kapcsolatotok. Ő nem fog addig harcolni amíg meg nem kap, neki nem a megkapás kell. Ha nem "kap meg" amint lehet, "megvárja" amíg azt nem mondod, hogy ő kell neked.

2012. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
#8-as szép eszmefuttatás de másodjára sem világos nekem.
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Van, aki "végsőkig" típus, van, aki meg vár egy darabig, aztán hagyja a dolgot.

2012. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!