Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet igazán megfogni egy lányt:hogyan kell vele viselkedni, hogyan lehet a legjobban éreztetni vele bármit, ami éget akár meg is kedvelhet?

Figyelt kérdés
egyálatalán mia teendő?
2012. jún. 26. 11:07
 1/4 anonim válasza:
vegyél eg y sport kocsit
2012. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez minden lánynál más, van akit a pénz érdekel más típusú lányoknál a romantica jön be, megleped valamivel, sokat bókolsz és van a harmadik típus aki nincs oda annyira az ilyen Alkonyat típusú kapcsolatért, velük szemben a magabiztosság+figyelmesség(azért néha megkérdezheted milyen volt a napja...) +humor, a nyerő, sokan azt mondják(fiúk) hogy csak a külső számít a lányoknak, és az kell nekik hogy bunkó legyél, de ennek mi értelme? Ott egy ronda fiú aki még talán a személyiségével megfoghatna, a humora,kedvessége megszépítheti a lány szemében, de ha még bunkó is akkor gyakorlatilag már nincs benne semmi ami megfoghat egy lányt. Szóval semmi képpen ne legyél bunkó!
2012. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oks,kösz az ötleteket
2012. jún. 26. 13:50
 4/4 anonim válasza:

21/L Volt egy velem egyidős pasim benne csak a külső fogott meg utána mikor meg ismertem ki derült hogy szeret füllenteni és megcsalni :( De már meg szerettem és 3 évig szenvedtem mindig megbocsátottam neki mert olyan volt a kisugárzása meg a szövege hogy el hitette velem hogy én vagyok a hibás:@ :( Majd el mentünk egy buliba egy kevésbé jóképű srác el kezdet piszkálni meg idegesíteni nagyon fel bosszantott de valahol meg is fogót legbelül . Olyan rossz fiús stílusa volt nekem nagyon bejött.(4 éve vagyunk azóta is együtt és van 1 szép kislányunk) Ezzel csak azt szerettem volna kifejezni hogy nem minden a külső az a legfontosabb hogy legyen önbizalmad és ne legyél túl kedves majd ha már együtt vagytok akkor lehetsz udvariasabb és kedves . Mert ha tutyi mutyizol lecsapják a kezedről :)


MINDEN CSAJ MÁS ÉS MÁS

2012. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!