Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mehetek a városban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mehetek a városban a barátommal, ahol foghatjuk egymás kezét, csókolózhatunk? (Meleg kérdés, csak az jöjjön aki tud normálisan viselkedni/válaszolni, köszönöm)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindketten kolisok vagyunk, így az kilőve, hogy valamelyikőnknél találkoznánk. Eddig a Gellért-hegyre szoktunk menni, van pár kevésbé kivilágított hely, de ott is jönnek-mennek az emberek, és ezért keresünk valami jobbat, ahol nem zavarunk senkit

Köszi előre is a segítséget!



2012. máj. 6. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pasik vagytok vagy csajszik?
2012. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ahol akartok. Nem mindegy, hogy mások mit gondolnak??

Engem nem zavarnátok.

2012. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Fiúk vagyunk, azt hittem evidens a "barátom" szóból :D

#2: Sajnos Magyarországon vagyunk, bármennyire szeretnénk, inkább nem tesszük, de nagyon köszi a pozitív hozzáállást :)

#3: Hát erre nem tudok mit írni...

2012. máj. 6. 17:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, sokan elítélik, lehet hogy az lenne a legjobb, ha csak otthon csinálnátok a saját érdeketekben. Nekem nincs ezzel bajom, de az emberek jelentős részének meg igen. Ha nem smároltok és fogjátok egymás kezét nyilvános helyen, legalább csökkentitek a veszélyét, hogy valami homofób nektek megy, mert nem tetszik neki, amit lát.
2012. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Bármilyen meglepő, azokból nekem is elegem van, elvégre hetero felvonulás sincs, akkor a melegeknek minek? :D


De ne térjünk el a tárgytól, ha tud valaki ilyen helyet azt megköszönném. És mint írtam a kérdésben, otthon nem tudjuk,mert mindketten kollégiumban lakunk és a szobatársaink bezavarnak.

2012. máj. 6. 17:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen,ez nem a helytől függ,hanem az emberek hozzáállásától.

Lehet hogy hétfőn elmentek egy helyre,jól elvagytok senki hozzátok se szól,de kedden ugyanott már lehet hogy más emberek lesznek aki beszólnak,stb,stb...

2012. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy természetellenes, nagyokos. Rengeteg fajnál előfordul a homoszexualitás, érdekes, hogy csak az emberi b*ssza fel magát rajta. :)
2012. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves #9: Nem, nem gondolom. A normális család blablabla épp hogy arra nevel sztem, hogy fogadjuk el magunkat, és boldogok legyünk. Mért szerinted mire? Arra hogy felületesek maradjunk és egy kívülről tökéletes, mesterkélt életet éljünk? Vagy mire?

És mi ez a "nem ebből kell megélned"? Nem megélni akarok, csak tudod 22 évesen eddig soha nem voltam boldog, és most végre van valaki akinek mindent el tudok mondani, akivel boldog vagyok, csak a jó magyar homofób hozzáállás miatt még a gondolat is durva hogy pl. kézenfogva sétáljunk (nem is akarunk, ne aggódj).

És a "Magyarországon vagyunk" nem erős, hanem szomorú. Szinte minden más fejlett kultúrában elfogadták a másságot. Itt sajnos (remélhetőleg még) nem.

2012. máj. 6. 19:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ne foglalkozz a homofób hozzászólásokkal! Gondolj arra, hogy nekünk időről-időre el kell viselnünk ezeket az embereket a primitív beszólásaikkal, nekik viszont abban a testben kell lehúzniuk az egész gyűlölködő életüket. Nekik rosszabb. :) Az országunk hozzáállására vonatkozó hozzászólásod sajnos teljes mértékben igaz, remélem ez a jövőben változni fog.


Igaz, konkrét helyet nem tudok javasolni, de őszintén kívánom nektek, hogy boldogok lehessetek!

2012. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Írtad, hogy van néhány kivilágítatlan hely. Gondolom, akkor este is tudtok találkozni.

Ha igen, akkor ajánlom a Margit szigetet :) Igaz, mi eddig csak 2x voltunk ott, de nem találkozunk szinte senkivel és nyugodtan tudtunk sétálni.

Sok boldogságot! :)

2012. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!