Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mehetek a városban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mehetek a városban a barátommal, ahol foghatjuk egymás kezét, csókolózhatunk? (Meleg kérdés, csak az jöjjön aki tud normálisan viselkedni/válaszolni, köszönöm)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindketten kolisok vagyunk, így az kilőve, hogy valamelyikőnknél találkoznánk. Eddig a Gellért-hegyre szoktunk menni, van pár kevésbé kivilágított hely, de ott is jönnek-mennek az emberek, és ezért keresünk valami jobbat, ahol nem zavarunk senkit

Köszi előre is a segítséget!



2012. máj. 6. 17:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

az utcánkba*.* biztos cukik vagytok:)))

am menjetek este...akkor nem látnak:P

2012. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Habroló café, Astoriánál... Szép utca
2012. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én is a Habrolót ajánlom... Nagyon jó és kultúrált hely. Árban is megfelelők és van egy emelet, ahol pl. kora délután nem nagyon szoktak lenni. Ott vannak kanapék, fel tudtok menni és össze tudtok bújni... :)
2012. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

pfej mennyi homo can

HOL VANNAK A NORMÁLIS EMBEREK

2012. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
A te tükrödbe tuti nem :)
2012. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem még mindig szard le azokat akik itt homóznak meg szitkozódnak :) Nem tudok én se ajánlani konkrét helyet, de szerintem keressetek valami kis erdős helyet, vagy valami rétet, bármi olyan helyet ahova a mai 'természetkedvelő' társadalom nem dugja be a lábát :) Minden más helyen tucatjával vannak emberek, persze nem feltélenül :)
2012. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet a természet, akár kirándulás elvégre egy kirándulás keretei között akárhova mehettek.
2012. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!