Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? Életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? Életem első randijára készülök. Mivel ez lesz az első, nem igazán tudom mit kell csinálni. Milyen ruha illik egy randira? Mennyit engedjek a srácnak? Miről beszélgessünk? Egyébként sétálni megyünk.14/L.

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkora lúzerek vagytok komolyan mondom xD Ilyen dolgokat megkérdeztek tiszta szégyen xD
2012. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes az aggodalmad. Készülj úgy, mintha egy baráttal találkoznál.


Nincsenek manapság szabályok. Szóval. Rajtad áll.

2012. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah boccs h segítséget kértem nah.. xdd
2012. jún. 30. 11:04
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm. :)
2012. jún. 30. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Csini ruhát vegyél, de azért nem kell túlzásba vinni. Egy pörgős szoknya vagy rövidgatya valami jó pólóval (vagy blúzzal, ha olyan a stílusod) pont megfelelő. Ha sétálni mentek, kényelmes szandit vegyél, mert tönkreteszi a randit, ha negyedóra után már csak a feltört sarkad jár az eszedben.

Annyit engedj a srácnak, amennyit te szeretnél. Lehet, hogy ő többet is szeretne, de nem baj, ha idejekorán megtanulja, hogy téged bizony nem lehet ráerőszakolni semmire. Szerintem egyébként az első randin lehet kézfogás, esetleg átkarolhatja a derekam, és ha nagyon jó volt a randi, esetleg búcsúcsók. De mondjuk én 10 évvel öregebb vagyok nálad (huhh, ezt leírni is rémes :D ). Mindenesetre ennél több semmiképp. Volt már olyan randim, ahol engedtem a srácnak, előbb csók, előbb minden, na nem is lett folytatása.

Miről beszélgessetek: nyilván oka van annak, hogy elhívott. Van valamilyen közös pont, közös téma. Na azzal indíthattok. Aztán jó esetben adja magát. Ha mégsem: örök és mindenkinél beváló trükk a beszéltetés. Ha kínos csend lenne, akkor kérdezz rá valamire, amit előtte mondott és látod, hogy érdekli. Pl. azt mondta, gitározik. Ez minden gitározó srácnál fontos téma :) Akkor ha elakadnátok, utalj vissza erre, kb így, "És egyébként.. mondtad h gitározol is. Mióta csinálod?/Bandában is játszol?/Szereted?". Akkor ő erről fog beszélni, és ti újra felvehetitek a beszélgetés fonalát.

Ügyelj viszont arra, hogy ha túl sok ilyen van, az nem jó jel. Ha egy-két alkalommal elakadtok, az oké, de ha kétpercenként így kell mentened a helyzetet, akkor valószínűleg nem hozzád való a srác (függetlenül attól, hogy a kérdéseid miatt ő meg lesz arról győződve, hogy te vagy a tökéletes lány számára :) ).


Sok sikert a randihoz! :)

2012. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített. :)
2012. jún. 30. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉS nekem is! Köszi :))
2012. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!