Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után kinek "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után kinek "illik" manapság először írni, újabb randit kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy emberke, akivel múlt szombaton randiztam, jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk, aztán megígértük egymásnak, hogy majd írunk...Na igen, valami konkrétabb megállapodás kellett volna.De lényeg, hogy azóta még nem írt.Most azon gondolkozom, talán ő meg azt várja, hogy én írjak?Nő létemre nem igazán szeretnék, inkább tőle várnám, hogy kezdeményezze a folytatást.Mit javasoltok??

Vagy írjak neki valami alternatív szöveget, ami nem tűnik nyomulásnak, de arra jó, hogy esetleg valami választ kapjak rá?Valami kis érdeklődés a hogyléte felől, vagy ilyesmi?


2012. ápr. 18. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát a ffinak illene 3 napon belül jelentkeznie. Írhatsz neki, de....valszeg nem érdekled annyira.
2012. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
hát, a múlt szombat azért kicsit távoli.. elvben a férfinak illik, de ha tényleg mindketten jól éreztétek magatokat, lépj, legalább megtudod, hogy viszonyul hozzád
2012. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha nagyon bejöttél neki, akkor csak az lehet, hogy iszonyatosan félénk. Sose lehet tudni, hogy milyen tapasztalatai vannak, és mit feltételez rólad.

Ha nem ez van, akkor valószínű nem jöttél be neki, csak szimplán jól éreztétek magatokat és kész. Mert ha akarna veled kapcsolatot, akkor biztos már másnap vagy aznap este írt volna...

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez a srác nem gondolja komolyan. Ha meg írnál neki, kicsit tűnhet úgy is, mint aki ráerőlteti magát a másikra. Ezzel csak akkor van baj, ha belemegy, mert akkor jót játszik majd veled, aztán dob.

Ha neked mégis nagyon bejön, akkor kockáztasd meg, hogy írsz. Azért illene tisztázni, hogy legyen folytatás, vagy sem. Én konkrétan megkérdezném tőle ezt...

Ha nem annyira, akkor meg várj.

2012. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát múlt szombat óta már írhatott volna...

egyébként nem jó ez a bizonytalanság, ha tényleg annyira érdekel, akkor esetleg írhatsz neki, legalább kiderülne, hogy érdemes-e foglalkoznod vele vagy ennyi volt

2012. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
fiúnak, mert igazából az a bevett szokás hogy ő dönt h tetszettél e neki
2012. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bresalio Nagy ***** válasza:

Mért kell arra szabályt alkotni, h kinek "illik" írni? Mért hagyja még mindig a társadalom, mért hagyják az emberek, h totál elavult nemi sztereotípiák és értelmetlen társadalmi szabályok béklyózzák őket?

Ez sztem nem az illető nemétől, hanem az egyéniségétől kéne, h függő legyen, h ki ír először. Egyénisége pedig nem egy nemnek van, hanem egy egyénnek. A férfiak között is vannak, akik visszahúzódóbbak és passzívabbak, meg a nők közt is, akik meg aktívak és kezdeményezők. Ezt annyira nincs értelme hülye sztereotípiákkal "szabályozni"... Ha 2 ember tetszik egymásnak, akkor azzal a saját örömüket kéne, h szolgálják, ez kéne, h legyen a legfontosabb, nem pedig egy buta nemi sztereotípiát, egy elavult társadalmi normát.

2012. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bresalio Nagy ***** válasza:

Ja, és amúgy meg ha az nem számít nyomulásnak, ha a fiú ír neked, akkor az mért számít annak, ha fordítva?

Sztem egy nő akkor egyenrangú igazán, ha a párkapcsolatban, a szexben is egyenrangú. Mert hiába van mondjuk szavazati jogod, ha ott, ahol egyáltalán számít a nemiség az életben, vagyis a párkapcsolatban, meg még mindig egyfajta alárendelt szerepben vagy. Mert az, h ha a fiú ír, az normális, ha a lány ír, az meg nem, ez eléggé erre utal. És az a legrosszabb, h sok nő ezt el is fogadja... xCC

2012. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bresalio Nagy ***** válasza:
Sztem nem kéne ezt elfogadniuk a nőknek... Ez így nagyon rossz. Sztem tényleg egyenrangúság kéne a nemek között, társadalmilag is, nem csak politikailag. De ez csak úgy jöhet létre, ha fontosnak tartják az emberek, és küzdenek érte. A küzdelmet pedig vkinek el kell kezdenie. Ha mindenki arra vár, h majd vki más lép először, és a saját életében, a saját partijaiban így senki nem áll még ki a saját egyenrangúságáért se (nemhogy másokéért), akkor nem fog történni semmi javulás társadalmi szinten se... xCC
2012. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!