Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adhatok neki még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki lassan egy éve nagyon tetszik nekem. Pár héttel ezelőtt végre írt nekem, és el is hívott egy randira. Azt hittem, majd ő lesz az igazi, erre a randink borzalmasra sikeredett. Nem igen sikerült megtalálnunk a közös hangot, ráadásul már nem is érzem azt iránta, mint a randink előtt. Adjak még egy esélyt ennek a dolognak, vagy hagyjam az egészet?
2012. júl. 28. 09:27
 1/3 anonim válasza:

attol h nem hasonlitotok nincs baj az ellentétek vonzák egymást :)

ugyhogy megérdemelmég egy esélyt :)

2012. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
adj még esélyt neki :) az első találkozásnàl nem mindig lehet megtalálni a közös hangot! ettől még lehet h ő az igazi :) de ha később se érzel íránta semmit akkor ne húzd sokáig, ne etesd!
2012. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!