Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adhatok neki egy esélyt? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok neki egy esélyt? Van értelme?

Figyelt kérdés
Régebben megismertem egy srácot akivel végül nem jött össze, mert neki akkor más kellet. Szakított a lánnyal és most velem akar lenni. Én szívesen hinnék neki, de félek hogy megint koppanok. Nagyon szép minden amit mond, csak ezeket hallottam már tőle akkor is bár kevésbé őszintén azt hiszem. Hasonló tapasztalatok? Játszik csak velem, vagy tényleg megbánta, és csak én kellek neki?
2011. ápr. 22. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A képlet egyszerű...

Ha nincs ló jó a szamár is.

A csaj akivel helyetted összejött egy ló, a képletből adódóan te egy szamár vagy ha összejössz vele.

21/f

2011. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem jött össze, te oda vagy érte, és logikus, amíg nincs más, te is megteszed.
2011. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított a lánnyal. És ez 1 éve lesz lassan, azóta nekem is volt barátom félévig.. 1 hónapos szünet volt közte akkor keresett komolyabban..és most hogy vége a barátommal nagyon elkezdett udvarolni...
2011. ápr. 22. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Most hogy nincs meg az általa jobbnak gondolt csaj, te kellesz. "Ha nincs ló, jó a szamár is" alapon. Tényleg egy ilyen emberre vágysz, aki csak így tekint rád?


Ha igen, csak gyere össze vele.


Nem játszik veled, viszont nem is bánta meg hogy anno nem téged választott.

Igaz hogy csak te kellesz neki, mert most csak nálad van esélye gyorsan összejönni valakivel, aki azért még megüti a szintet.

2011. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem persze...így nem mennék bele.
2011. ápr. 22. 09:57
 6/6 Norb66 ***** válasza:
Gondolom a másik csak nem akart vele lefeküdni, és most nálad próbálkozik.
2011. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!