Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek adjak egy esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak egy esélyt a dolognak?

Figyelt kérdés
Van egy srác itt a szomszéd faluban,szokott irogatni,és már többször is elhívott randizni.Kedves, aranyos,külsőre teljesen átlagos,már rég ismerem de sose figyeltem fel rá igazán,nem is érdekelt. Mikor először hívott randira,vissza se írtam neki,aztán egy idő múlva megint írt,akkor kitaláltam valamit h mért nem megyek,aztán a következő alkalommal megigértem h megyek,de nem mentem el. Azóta nem ír, és nem értem mért, de ez engem zavar,és nem akarom h legyen barátnője :-S. A dolog másik része hogy van egy másik pasi akivel a neten írkodok kb 2 éve, messze lakik,személyesen még nem találkoztunk,de úgy érzem teljesen odavagyok érte:-/ tudom hogy reménytelen hogy bármi is legyen a dologból,de mégis úgy érzem ha vele lehetnék totál boldog lennék,nem hiányozna semmi. A barátnőm szerint jobb lenne ha elfelejteném őt, ezért gondoltam adnék egy esélyt az itteni srácnak, de mostmár nem tudom mit írjak neki azok után hogy olyam bunkó voltam vele,és hogy tudom létezik valaki akit igazán tudnák szeretni.. Köszi akinek volt türelme ezt végigolvasni:-)
2012. júl. 15. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mered mondani, hogy nem érted miért ?:D

Teljesen hülyét csináltál belőle..ne csodálkozz ha lesz*r. Tök jól teszi, ezt így kell csinálni.

Bár próbálj meg írni egy bocsánatkérő levelet, aztán majd lesz valami.....

2012. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 18/L , ezt elfelejtettem odaírni
2012. júl. 15. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást akkor a távolság nem akadály. ;-)
2012. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kkzz ***** válasza:

Gyakorlatilag meg is válaszoltad a kérdést magadnak. Gondolj bele abba, hogyha veled csinálnák ugyanezt ("vissza se írtam neki", "kitaláltam valamit h mért nem megyek", "megigértem h megyek,de nem mentem el") hogy éreznéd magad. Igen, ez a szerencsétlenül járt srác is éppen olyan szarul érezte magát, és most, hogy túltette magát rajtad, szerintem csinálhatsz akármit, eljátszottad a lehetőséget.


De erre már te is rájöttél.

2012. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mizuzizu92 ***** válasza:

Miért nem mondtad meg a srácnak hogy mi van ?

Nem mész el a randira hát nem tudom , elejétől fogva meg kellett volna mondanod h nem tekintesz úgy rá .

2012. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A neten irkodás még semmit nem jelent. Hatalmasat lehet még onnan pofára esni. Egyébként miért nem irtad meg annak a sztérencsétlenül járt srácnak hogy miért nem mész el randizni? Ez így volt korrekt részedről?

Szerintem kerüld el a srácot és ne kínozd tovább. Ennek úgysem lenne jó vége.

2012. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jól van ám nem kell azért annyira sajnálni őt:D másnap már a tesómnak írt és őt hívta,meg sztem előtte is több mindenkinél próbálkozott...hát akkor ezek szerint ezt jól elb*sztam :|
2012. júl. 15. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
18 évesen olyan vagy mint a 12 éves kiscsajok, hogy neten járnak a pasijukkal, közben meg bunkóskodnak. Derék!
2012. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
???!!!egy szóval nem mondtam hogy járok vele a neten! csak ott hívott randira
2012. júl. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!