Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjak esélyt a dolognak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt a dolognak?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal,egyáltalán nem az én világom,vannak dolgok,amik zavarnak benne (nem durvák),nem olyan értékrenddel rendelkezik,mint én,és nem is tetszik túlzottan,bár a szeme nagyon szép:)

Annak ellenére,hogy nem jön be,mégis vonzódok hozzá,már sok sráccal találkoztam,de nem volt még ilyen,hogy egyből az első tali után megtetsszen.Annak ellenére,hogy nem is tűnik hozzámvalónak,több ok miatt.Nem tudom,hogy az eszemre hallgassak (hiszen tudom,lennének dolgok amik zavarnának benne,tehát nem lenne hosszútávú),vagy az érzéseimre,mert végülis megkedveltem.bár csak egyszer taliztam vele,majd most lesz a második.ti hogy döntenétek ? vagy voltatok hasonló helyzetben ?


2011. ápr. 14. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne adhatnál???


Amíg nem ismered igazán ugysem tudhatod biztosra, hogy mit hoz a jövő!

2011. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is...még nem döntöttem el, hogy mi legyen.
2011. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem randizgassatok nyugodtan semmit nem veszíthetsz találkozgattok 1,2 hónapon belül úgyis kiderül hogy müködik e vagy sem ha nem müködik tovább kell lépni és probálkozni
2011. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkiben az életed társát látni. Ha vonzódsz hozzá, ilyen szempontból is alakíthatsz ki vele kapcsolatot.
2011. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem találkozgass vele többet, ismerd meg. mellesleg neki mi a véleménye rólad? korod?
2011. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egyszer élsz .. mindent ki kell próbálni .. ha nem jön be .. hány lesz még míg férjhez mész?? :D ezt is meg kell próbálni :)
2011. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok,oké,hogy még fiatal,de nem szeretnék senkit kihasználni,hogy nehogy ő máshogy tervezze,mint én,és ami nekem kipróbálás szintjén megy,nála már komoly.másodszor is nagyon szimpi volt,sőt,olyasmi is kiderült róla,amit nem is gondoltam volna,pozitív értelemben.adok esélyt neki,aztán majd kiderül:)
2011. ápr. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!