Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú akkor miért nem kap esélyt az ismerkedésre? Miért csak a külső alapján ítélitek meg a fiúkat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 20:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*csúnya
2012. júl. 30. 20:30
 2/17 anonim ***** válasza:
miért általánosítasz?
2012. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sztem azért, mert arra kell nekik a pasi, h végigmenjenek vele az utcán, és büszkék lehessenek rá mások előtt, h milyen jóképű pasit sikerült fogniuk.
2012. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sajnos nyugodtan általánosíthat
2012. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te odamennél bárhol is egy ismeretlen csúnya lányhoz, ha széphez is lehetne? Nem. Látod, fordítva is így van.
2012. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan van agya a kérdezőnek? Én sem ismerkedem csúnya lányokkal. De megnyugtatlak, egy csomó lánynak csúnya pasija van. 24F
2012. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:

már megint a külső...


Miért nem lehet megérteni és felfogni, hogy nem látunk a másik fejébe??

Meglátunk egy lányt vagy egy pasit, mit látsz? a külsőt...(persze lehet h vanna szuperemberek akik belelátnak a másik fejébe..de erősen kétlem) :)

Szóval??

- meglátod --> megtetszik vagy nem --> ha megtetszik, akkor elgondolkodsz azon h vajon ő milyen ember is lehet, és feltételezel róla pár dolgot a külseje alapján---> majd ha összejön a dolog leül veled és elkezdtek beszélgetni --> és ilyenkor kezded megismerni h milyen lehet belül.

És ez nálam, a nőknél és mindenkivel így van.


1 kivétel van az a netes ismerkedés , abban az esetben ha nem látsz képet csak jóval később.

2012. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért mert a fiuk is igy választanak lányokat és minden ember igy választ partnert hiszen ha valakiben nem fog meg valami avagy nem találok benne valami vonzod külsöre akkor valószinüleg nem fogok össze jönni valakivel csak azért mert kedves ...
2012. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én már elkeseredésemben az utóbbi időben csak csúnya, kövér lányoknál próbálkoztam, de még ők is elutasítottak, szerintem a szőke herceget várja minden lány, nagyon úgy tapasztalom.
2012. júl. 30. 20:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Sok lánynak csúnya pasija van? Érdekes, én még egyet se láttam, legfeljebb ha gazdag a pasi.

Amúgy meg a két oldalt nem érdemes összehasonlítani, mert tipikusan a fiúk szoktak a lányoknál kezdeményezni. Ha viszont fordítva lenne, én nem küldenék el egy csúnya lányt se, hanem adnék neki esélyt, h a belső tulajdonságaival megfogjon. Ez a különbség a két nem között, minket a belső is érdekel.

2012. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!