Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már leadtam az igényeimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már leadtam az igényeimet, nem is izgat a külső, csak a lányok jelleme, akkor mégis miért nem kapok hasonló esélyeket a lányoktól?

Figyelt kérdés
Tényleg, miért van az, hogy élőben még a kevésbé szép vagy túlsúlyos lányok is lekoptatnak, visszautasítanak és esélyt sem kapok úgy igazán az ismerkedésre. Miért van az, hogy neten meg sok lánnyal összehangolódom és van, amelyik lány úgy néz ki, mintha már belém szeretett volna, annak ellenére,hogy tudja milyen csúnya fiú vagyok.

2012. júl. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen jobban meglátszik az önbizalmad hiánya.Szerintem a lányok nincsenek oda az olyan fiúkért, akiknek nincsen önbizalmuk.
2012. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinalsz elöben. vedd be a lesz@rom tabit mielött valakivel szoba elegyedsz.

Mert sok csaj is csak nezni szereti a külsöt es a belsö a lenyeg. De hiaba van valakinek jo humora es kedves jelleme. Erezni tudatalatt h ketsegbe van esve kicsit az illetö annyira csajozni akar.

2012. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

lehet a lány ronda,

ha van benne lélek,

benned talán az sincs,

sajnos attól félek.

2012. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen rendes ez a robi, versbe szedi miért is vagy ekkora pocsköszörű
2012. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert attól még ugyanakkora pö.cs vagy.
2012. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

túl sok ilyen kérdés volt már, az előzőekben lelkesen leírtam, hogy menjen ki a lakásból, legyen bátor stbstb.

de lehet, hogy valakik nem tudnak változni.

2012. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!