Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú akkor miért nem kap esélyt az ismerkedésre? Miért csak a külső alapján ítélitek meg a fiúkat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 20:30
1 2
 11/17 ASOT ***** válasza:

20:38-asaka..

Ez így megint nagyon általánosítás ám.

2012. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, általánosítás, de attól még lehet igaz ;)
2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Én már elkeseredésemben az utóbbi időben csak csúnya, kövér lányoknál próbálkoztam"

Olvasd el ezt a válaszod mégegyszer és verd a fejed a falba! Itt nyöszörögsz hogy nem kellesz a szép lányoknak meg nem közelednek..na TE IS ELKESEREDÉSEDBEN MENTÉL A CSÚNYA LÁNYOKHOZ CSESZDMEG!

2012. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nézz már meg pár csajos filmet, lapozz át pár magazint, és rögtön megkapod a választ minden kérdésedre.
2012. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21:04 A csúnya lányok viszont még elkeseredésükben sem adnak esélyt a csúnya fiúknak. Egyrészt ők is összejöhetnek jóképűvel, mert a fiúknak velük ellentétben nemcsak a külső számít. Másrészt ha mégsem, inkább egyedül maradnak, de csúnya fiú akkor sem kell nekik.
2012. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
jó lehet hogy kissé felkaptam a vizet, de mikor írja hogy "elkeseredésében" fordult a csúnya kövér lányokhoz akkor felment bennem a pumpa..ő is először a szépeket keresi és a külső alapján ítél, aztán ha mind kikosarazza megy a csúnyákhoz..szerintem nem ez a jó hozzáállás 21:04 voltam
2012. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez még nem feltétlenül jelenti azt, h eddig ne kellett volna neki egy csúnya lány a külseje miatt, csak h eddig nem direkt a csúnyáknál próbálkozott. Nálam is volt olyan, h direkt csúnya lányokhoz próbáltam közeledni, mert azt hittem, ők legalább a saját szintjükkel is beérik, de nem. Ennek ellenére addig is és most is adnék esélyt egy csúnya lánynak is.
2012. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!