Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a helyemben ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a helyemben ezek után is adnátok esélyt ennek a fiúnak? Csak én reagálom túl és ezek csak apróságok?

Figyelt kérdés
2-szer találkoztunk. A 2. találkozásnál nem jött ki elém a buszmegállóba(pedig vártam rá) mondván, hogy már egyszer jártam náluk, odatalálok,nem?Szerintem ez bunkóság. Aztán volt náluk egy házibuli és ugye én ott aludtam náluk. Reggel közölte velem, hogy most elmegy másfél órára,de majd jön. Én addig összetakaríthatnék vagy valami. Nekem ez azért túlzás és lejátszódott bennem, hogy 5év múlva mi lenne.És hát nem tetszett. Szóval a lényeg: szerintetek találkozzak még vele?
2012. jún. 20. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem is paraszt, mindkét dolog miatt, de a második miatt- a takarítás- igazi vérbunkó. Lekezel.

N30

2012. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a lényeg: MENEKÜLJ!!

ne adj még egy esélyt://

2012. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kitakaríthatnál? Basszus, adj neki egy cetlit, amire fölírod néhány bejárónő telefonszámát. Aztán mondd meg neki, hogy ha takarítónőt keres, akkor ezeket a számokat hívja, ne téged.


Gyorsan tiplizz, még mielőtt jobban belemennél.

2012. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg menekülj előle. Mi lenne veled később, ha már most ilyen?! Egyáltalán nem reagáltad túl.
2012. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és még nem jártam senkivel.Nics tapasztalatom. Úgy vagyok vele, hogyha eddig nem adtam oda magam "akárkinek", akkor most sem fogom. Nem vagyok szerelmes, de nagyon tetszik ez a fiú, de ha ti is így látjátok a dolgot, akkor tényleg hagyom a fenébe. Nem akarok olyan lenni, mint a legtöbb pár, akiket csak szánni tudok már:D Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 20. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Okos lány vagy te.

ne menj bele soha olyan kapcsolatba ahol megalázónak érzed a helyzeted. Mert ez a srác megalázott.

Sok sikert, rengeteg a rendes srác is.

2012. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jeesszus, még komolyan megkérdezed??

Én amíg ezt leírtad elhúztam volna:)

Tudod ezt magadtól, és jól gondolod, ez csak rosszabb lesz. Gondolj bele még csak most kezdtetek el járni, legalább "úgy tehetne" mintha a tenyerén hordozna.

Bááhhh fúj, remélem mire ez a válasz megérkezik már lapáton van:)

2012. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem túlteszem magam rajta, amíg nem késő...

Köszönöm a válaszokat, most egy lány életét mentettétek meg!:D

2012. jún. 20. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha bunkó megjegyzéseket tesz (ebben a korban nem biztos, hogy komolyan is gondolja), vágj vissza valami frappáns, vicces megjegyzéssel. Ha a válaszodra félreérthetetlenül lekezelő, alázós stílusra vált át, akkor hagyd a fenébe, keress egy normálisabb arcot.
2012. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia te lány! :) Kíváncsi lennék mi lett veled azóta :)
2017. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!