Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy végre találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre találjak magamnak valakit?

Figyelt kérdés

Az interneten nem akarok ismerkedni, de nem szeretek eljárni se. Akkor hogyan lehet?


16/L



2012. aug. 10. 14:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem is értem az egészet, mert állítólag szép vagyok (nem mintha én elégedett lennék magammal, de sokan mondják). Lehet azért van, mert "különc" vagyok.
2012. aug. 10. 14:30
 12/17 anonim ***** válasza:

"Nem járok strandra, mert nem szeretem. és bulizni se, mert az meg veszélyes."

Édes istenem, téged aztán rendesen félreneveltek! Tudod mit, jobb is ha nem pasizol. SOHA! Ne kérdezz semmit, túl hosszú lenne megmagyarázni....

2012. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te nem különc vagy, hanem életképtelen.
2012. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy óvatos vagyok és kerülöm a veszélyhelyzeteket, miért lennék életképtelen? Számomra az a szórakozás, ha például a barátnőimmel találkozok és beülünk egy kávéra vagy sütire valahova, és elbeszélgetünk vagy csak hülyülünk egyikünknél. Ez miért baj?
2012. aug. 10. 14:33
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Én is hasonló cipőben járok, kérdező.:)És szerintem semmivel nem vagyunk még elkésve. Bár azért jobb lenne kicsit nyitottabbnak lenned. Én azért szeretek strandolni, sétálni, néha bulizni, de mégsem volt még barátom...:)
2012. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Oh, Te csak ne panaszkodj. Igaz én srác vagyok, de 19 éves.

Én sem találtam eddig senkit... Én mit szóljak?!:D

2012. aug. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azóta sikerült?
2020. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!