Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lesz ha ebbe megyek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lesz ha ebbe megyek el a randira? FONTOOOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok:) azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek így mehetek a randira? sétálni fogunk egy parkba , és szerintem ahhoz ez jó lenne , de nem vagyok benne biztos ! szóval szerintetek : [link]

(VAN RAJTAM NADRÁG) ma lesz 3kor , szóval addira kéne a segítség:$ jah és első randi:)



2012. aug. 10. 10:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, bocs, vegyél fel valami normálisat, nőieset, ne shortot. Ha a pólóhoz ragaszkodsz vegyél hozzá hosszabb farmert, de szerintem inkább vegyél valami normális szoknyát (vászon, farmer, csak ne ultraminit) egy visszafogott, de csinos felsővel. Ilyen cuccba bringázni járok és egy boltba már nem merek bemenni közbe vizet venni...
2012. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!