Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot vigyek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vigyek első randira?

Figyelt kérdés

szerencsére van rá bőven amit szánni tudok, 22éves vagyok, a hölgyike 18.

szeretnék valami elegánsat, de nem szeretném ha azt érezné hogy megakarom venni, vagy "fitogtatni" hogy mennyi pénzem van.

szóval valami elegáns, romantikus, de nem olcsó hatású


2012. aug. 8. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Első randira nem kell ajándék.
2012. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
78%

vidd magadat pl. első randira ajándék? esetleg ha olyan helyre mentek ahol lehet venni vmit akkor igen.


egyébként nekem 1 zongorát össze vissza 1 milla az egész és cserébe nem írok hülyeségeket :D

2012. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
10ezer ft ig gondoltam max
2012. aug. 8. 17:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép csokor virágot? :D
2012. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a virág jó ötlet lenne, de sajnos úgytudom allergiás sokmindenre, és nem szeretném ha pont olyat vinnék amit tüsszög szegénykém
2012. aug. 8. 17:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg csokit, nincs olyan nő aki ne szeretné :) (előző)
2012. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első randira virág szokás. Esetleg beülhettek cukrászdába.

Mi a Párommal♥ első randira nem vettünk semmit az is elég volt, h talizhattunk.:))

2012. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Jesszus, nehogy rá költs 10k-t az első randira, a csajt is csak megijeszted.Az nagyon rendben van hogy viszel valamit, egy csokit pl, de ezer alatt legyen bárhogyan is!Inkább fizess te randin,ott úgyis lesz esélyed elkölteni a pénzedet ha az a gond. :)
2012. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
jóde..eléggé ilyen kis igényes csajszika. nem ilyen plázapina, de imád öltözködni ízlésesen...szóval gondoltam valami ékszer..
2012. aug. 8. 18:03
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy komoly randim sem volt 21 éves létemre, de annyira vagyok tapasztalt, hogy max vmi apróságot adj. Minek koltenel elsőre 10et? Lehet össze sem jössz vele. Ha mar jartok kocsit veszel majd? Nem kell elkapatni.

Mond téged egyáltalán nem tanított meg az élet 22 éves letedre?

2012. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!