Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot vigyek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vigyek első randira?

Figyelt kérdés

szerencsére van rá bőven amit szánni tudok, 22éves vagyok, a hölgyike 18.

szeretnék valami elegánsat, de nem szeretném ha azt érezné hogy megakarom venni, vagy "fitogtatni" hogy mennyi pénzem van.

szóval valami elegáns, romantikus, de nem olcsó hatású


2012. aug. 8. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Vegyél neki egy szép szál vörös rózsát! Annál nincs romantikusabb... Hol van a régi világ?
2012. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy doboz Rafaello. Szerintem ez a max, és nincs olyan nő, aki ne örülne neki. Ha már az első randira ékszert veszel neki, akkor vagy elijeszted, vagy elkapatod. Az ajándékozásnak is meg kell, hogy legyen az íve. Apróságoktól a nagyobb dolgokig. És nagyobb dolgot csak karácsonyra vagy szülinapra veszünk. Esetleg később a házassági évfordulóra, de azt már úgyis közösen.


24/N

2012. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és 18 évesen ne mondjuk már, hogy igényes, jó ruhákban jár. Nyilván a szülei pénzét költi. Ami ebben a korban nem gond, de magáról a csajról semmit nem mond el.
2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ékszer,sőt semmi más 10 ezerért.Szerintem max egy szál virágot vigyél,de tényleg ez a maximum,inkább semmit.Engem elijesztenél egy ilyen drága ajándékkal,vagy azt hinném,hogy meg akarsz venni.Igényes csajszika?18 éves,gondolom a szülei pénzét drága ruhákra költi,ennyi.


22/L

2012. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
egy szál virág, és egy puszi
2012. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmit se vigyél neki.El fogod ijeszteni.

Inkább találj ki valami programot.

1.Séta,közben mondjuk meghívod fagyizni,vagy beültök valahova inni valamit tea,kv,üdítő bármi.

Moziba is jó menni.de ott nem tudok beszélgetni és jobban megismerni egymást. Ezt te döntsd el.

Szerintem maximum a 2.randira vigyél neki valami apróságot. 10ezret ne költs még rá.

Majd mesélj hogy hogy döntöttél,és mi volt a randin.

27L

2012. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok érdemi választ adni..., de én személy szerint rosszul érezném magam, ha első randira hozna nekem ajándékot a pasi. 22/L
2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!