Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el randira?

Figyelt kérdés

Most kezdodott egy kressztanfolyam es hat megtetszett nekem ott egy lany! :) A csajszi szerintem valakivel epp osszejovoben van es nemtudom hogy igy hogyan lehetne tudatni vele hogy tetszik nekem de ha megsem tetszem neki ne egjek romma! Egyebkent facebookon is gondolkoztam hogy beszelgetni kene vele es elobb utobb kiderulne... Otletek?

18/F



2012. aug. 8. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"eljössz velem randira?"
2012. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
-.-". Esetleg egy kimeritobb valasz? De azert koszi!
2012. aug. 8. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
A tanfolyam után kísérd haza, ha van rá lehetőséged. Aztán, ha jól eltudtok beszélgetni, akkor hívd el valahova (fagyi, kávé vagy valami). Ha van valakije ugyis kiderül, akár rá is kérdezhetsz. Amúgy a lány hány éves?
2012. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17
2012. aug. 8. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, talán be jön, de kezdheted fb-on is, ahoyg tetszik. 2. voltam
2012. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Es facebookon hogyan? Mert a beszelgetes utana biztos vagyok benne hogy menne csak nemtudom hogy kezdjek...

Mer egy szimpla koszones es kerdezgetem rogton eleg szar...

2012. aug. 8. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már élőben vagy még nem? (2.)
2012. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat igen de nem sokat.
2012. aug. 8. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor megkérdezed, hogy van-e már autója, ha nincs milyen lesz, vagy milyen van a családban. Aztán utánna kérdezhetsz róla:

-Hova jár suliba

-Tesó, család

Aztán megkérdezed, hogy a következő tanfolyamra mivel jön, ha gyalog, akkor megkérdezed, hogy hazakísérheted-e. És ott vagyunk a sztori elején. (2.)

2012. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen nagyon tetszik az otleted! :)
2012. aug. 8. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!