Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj Chris kérdése:

Hogy hívjam el azt a lányt randira, akit még alig ismerek, de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Nem igazán van ideje facebookozni,de ha fent van, akkor szokott írni, és én is szoktam neki..
2012. júl. 10. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Személyesen!!!!!!!!!!!!!!!!!

Engem tegnapelőtt a buszon egy vadidegen srác elhívott meginni egy üccsit. Ha nem lenne barátom, akibe szerelmes vagyok, hát szingliként belementem volna a spontán randiba. Aranyos ez így, persze én tapasztaltnak és felnőttnek érzem magam.

2012. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Karina13 válasza:
Hát igen, a facebook....! Valóságba beszéld meg vele mert szinte mindenkinek facebookon nagy a szája de a valóságban meg se mer szólalni! És azt a lányt nem fogod érdekelni ha nem tudsz beszélgetni vele! És először is ismerd meg jobban. :)
2012. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
"Szia! Szeretnélek jobban megismerni, van kedved valahova elmenni?" De ezt személyesen, mert neten randit kérni tré.
2012. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok annyi előnnyel, hogy már egyszer találkoztam vele. Amikor fent van facebook-on írj neki, hogy nincs-e kedve sétálni egyet veled ? Aztán ha igent mond... :)
2012. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, azért kösz mindenkinek a tanácsokat :)
2012. júl. 10. 22:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp most írt rám a lány :$ :)
2012. júl. 10. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
na és megbeszéltél vele egy találkozót?
2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írtam neki,hogy pénteken ráér-e, de azt mondja,hogy akkor készülődik a Szerb-Magyar kézilabdameccsre...

Szóval ma már nem hozom neki fel, nem akarom nyaggatni..Majd hétvégén elhívom hozzám filmezni..:)

2012. júl. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!