Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác, aki elhívott randira. Én 13 éves vagyok, ő meg 16. Ez nem túl nagy korkülönbség? Nekem valahogy túl kedvesnek tűnik vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Az viszont biztos hogy létezik, mert láttam már párszor. De valahogy nem vagyok biztos benne, hogy el kéne mennem. Szerintetek?

2012. aug. 8. 09:51
 1/7 okoska31 ***** válasza:

ebben a korban még lehet sok. 5 év múlva már nem lenne az.


randi önmagában nem jelent semmit, ha te észnél vagy.

(és nem lesz szex....)

2012. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elbizonytalanodtál, akkor ne menj el, az egy jelzés, hogy igazából nem akarod, ha el is mész valószínűleg nem lesz belőle kapcsolat. (Volt egyszer nekem is ilyen fura érzésem egy fiúval kapcsolatban, de mivel ész érvekkel nem találtam kifogást rajta elmentem vele párszor randizni, a fura érzés megmaradt, úgyhogy kapcsolat nem lett belőle.)
2012. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várj még vele egy évet. Ha le akarsz feküdni vele, akkor még le is csukhatják miattad. Ezt úgye Te sem szeretnéd?
2012. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem feküdnék le vele meg semmi,de tényleg van egy fura érzésem...
2012. aug. 8. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:

ezzel nincs semmi gond. ha már mondjuk 19-20 lenne akkor van :D (mondjuk én nem bánnám de a zsíruk igen :D)

f19

2012. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csak olyan helyre menj ahol többen vagytok, ne maradj vele teljesen egyedül! egyelőre... :-)
2012. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy én is elmennék vele,h többen vagyunk,de úgy nem akar.tök egyedül viszont nem megyek vele sehova.
2012. aug. 9. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!