Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 19 éves srác vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 19 éves srác vagyok és egy 13 éves barátnöm van és baj hogy ilyen sok a korkülöbség és baj hogy ilyen fiatal a barátnöm?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elég fiatal hozzád a csaj, addig nem baj, amíg nem akarsz túl sokat tőle.
2012. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit nyújthat egymásnak egy 13 éves lány és egy 19 éves fiú..elég gáz szerintem
2012. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem normális
2012. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó vele a szex, akkor nem baj.
2012. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Borzalom. Tényleg. Hagyd békén a kislányt! Te vagy az idősebb, neked legyen legalább eszed!
2012. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz te ettől a 13 éves lánytól...? úgy értem pl ha lefekszetek, az még bűncselekmény. tök más világ vagytok
2012. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szóval az a gond ezzel, hogy neked, még ha nincs is jelenleg igényed rá, akkor is előbb utóbb szexet akarnál, de ő még csak egy gyerek, és nem lenne jó, ha már ilyen korán kezdené. Mi lesz vele 20 éves korára? Simán megutálja a szexet, kiég. Kb. 16 fölött ideális a hozzád illő lány.
2012. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te most vagy akkora lúzer vagy, hogy nem találtál korodbeli lányt, vagy csak simán nem normális.

Egy kapcsolat alapja, hogy megértsétek egymást, tudjatok beszélgetni, legyen közös témátok, kedvenc helyetek, ahova eljártok és persze a szex.

Egy 19 és egy 13 éves között ezek közül egyikre sincs lehetőség. Nehogy már azt mondd, hogy olyan sok közös témátok van. Neki haza kell érnie mondjuk 9re, te viszont felnőtt ember vagy, akkor hol van az a hely, ahol kettesben tudtok lenni. A szórakozóhelyekre be sem engedik, de jó, ha egyáltalán a szülei elengedik veled (vagyis inkább rossz).

Remélem nem próbáltál hozzá szexuálisan közelíteni, mert akkor eléggé beteg vagy, ja és még bűncselekménynek is számít.


Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy (párkapcsolati szinten)hol van meg a közös hang egy 13 és egy 19 éves között.


Összegezve: nagyon gáz vagy!

2012. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki irt és átt fogom gondolni.


Na egy büncselekmény akkor lenne ha meg eröszakolnám ;)

Kettö még meg se fordult a fejembe hogy le fekszem vele.

Három volt már olyan barátnöm is aki velem koru volt vagy 2-3 éve volt fiatalabb. :)) Négy ha egy másik 19 éves srác le fekszik egy 16 vagy egy 17 éves lányal akor az is az lenne...-.- mert 18 évestöl nagykoru valaki erröl lehetne vitatkozni :DDDDD

2012. márc. 30. 12:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért van ilyen korú barátnőd! Mert sötét vagy, mint az éjszaka!

A nagykorúságnak (18 év) semmi köze a szexuális beleegyezési korhatárhoz, ami 14 év. Teljesen mindegy, hány éves vagy, míg nincs 14 a barátnőd, addig az nemi erőszaknak minősül, akkor is, ha nem egyezett bele.

2012. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!